Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bismillah dedik başladık. Hadi bakalım. İki gün sıkı tutmak gerek. Hafta içi zaten okul olunca insanın aklına yemek çok gelmiyor.
Açılış konuşmasını yaptı mavi kaptan Jou
Baktım canım.
Afiyet olsun canım
Teşekkürler hocam

A
Pazar günü antepe gidiyorum ne yiyeceğimi tahmin edersiniz ama erken yicem öküzden bol su ödem çayı pazartesi vermiş olurum şimdiden verdim ama soylemicem:)

Çok teşekkür ederim kuzum..

Hayalkuran seni gözüme kestirdim.
Benim kız soğanlı balla geçiriyordu çocukların öksürüğünü, seninki 2 yaşından büyükse deneyebilirsin
Bir buçuk yaşında canım
Seçtik bakalim canım

A

Pazar günü antepe gidiyorum ne yiyeceğimi tahmin edersiniz ama erken yicem öküzden bol su ödem çayı pazartesi vermiş olurum şimdiden verdim ama soylemicem:)
Hayırlı yolculuklar dilerim canım. Ne güzel bir ziyaret. Baklavayla sınırlı kalmasın . Katmer , lahmacun, nohut dürümü, ciğer mutlaka denemelisin. İstersen bu hafta izinli yazayım. Cuma günü başlarsın.

A

Benim yerime de gez canım Antep'i. Güya ara tatilde gidecektik. Seminerleri yüzyüze yaptılar. O da kaldı. Kesinleşti gitmeyecegimiz

Hahaha ablam anca gönderdi bana etiketleri

A

Harikasın canım
Antep mutfağıhaklısın ama mümkün olduğunca az ye ki pazrtesi bu eksileri koru ve böyle mutlu ol. ❤

Son düzenleme:
Yorumlarda tamda nergisi alacaktım demisti elhan anamm uykulu gozler görmedi pek tabloyu bakacam
Ben uykulu yanlış mı.anladim derken sen anlamışsın demekki
Aaa kızzz benimsin sevindim heee Nergis 35

Geçmiş olsun canım salgın var cocuklarda
Yeni ismini araştirirken ben kaptım seni.

Bana da +600 olarak döndü. Boş ol' u bastım gitti Bugun smoothie var kahvaltıda sen de önlemini al tatlım.
Yaaaa.hemen basarmisiniz nikahı oyleeee
Allah rahmet eylesin evlenen gençlerde mutluluklar en iyisi yarım sar saat uğramak ikisinede
Geçmiş olsun canım bu günlerde bağışıklığı yüksek.tutmak.gerekiyor sabhlari aç karnına zencefil karabiber bal yemek bağışıklık için.iyi
şimdilik asayiş berkemal. ama mutfakta peynirli poğaçalar da beni bekliyor
Sakın girme mutfaga

Günaydinnnn hanimlarrrr Güne enerjik başladım bugün bi rahatlık var Jou kaptanım güzel el ense keyfim yerinde
HEeehhhh asıl haftasonu güzel kiloşlar veriliyo hele pazartesi bomba gibi geleceksin aşkoo bu msjını görememişim kaçırmışım kızz

şimdilik asayiş berkemal. ama mutfakta peynirli poğaçalar da beni bekliyor
Canım dün zaten toplamda 4 poğaça yedin diye hatırlıyorum . Evet minik ve ev pohaçası bunlar ama sonuçta un ve üstelik ekmeğe pohaça arasımda yağ farkı var pohaça daha yağlı ve kalorili ama hadi yine 4 dilim ekmeğe eşit saysak eee bir de aynı gün 1 tabak makarna yedin dün yeterince +getirecek bir menü oldu ondan bugün aslında hiç yememen gerekiyor. Ben yerinde olsam hiç yemem ama sen dayamam dersen tüm gün toplam tek 1 pohaça yemelisin ve hatta onu ikiye bölüp yarısın bir öğün de minik minik ıssırakak yanında yiyenlerle canım çekmemek için ye diğer yarısınıda öbür öğünde . Bu 1tane nefsin için yani karnını protein+sebze+yoğurt ile doyurmalısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…