Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar yarin aksama sarma sarmayı düşünüyorum akşam menüsünde kac tane yemeliyim sizce
Canım diyetisyenim diyor ki 2 adet sarma = 1dilim ekmek diyor. Hem kalori, hem de karbonhidrat açısından eşit olmuş oluyorlar. Onun için 6 adet sarma= 3 dilim ekmek eder. O gün Diğer menülerinden karbonhideatını kısarsan gönül rahatlığıyla sarmanı 6-7 tane yiyebilirsin canım. Yanında da bol yoğurt yersen hem doyarsın hemde bağırsakları çalıştırmış olursun.

Hayalkuran tatlım sarman zaten çok az ama sarma +ekmek karbonhidat ve yarın tartı günü diye o yorum yani tartıda bir tık rakamı etkilemez senide daha mutlu ederdi yoksa hafta ortası olsa 4 sarma zaten tek kelime ile direk bravo deriz. yarın senden güzel bir eksi gelecek merak etme hadi o zaman yeşilçaya limon sık iç sarmada su tutmasın daha da fazla düş

O zaman hemen kalkıp Yeşilçay yapıyorum motive edişine hayranım valla efsanesin sen

Yap canım güzel oluyor
Barbunya şişkinlik yapmasın cnm
Afiyet olsun canım Ekmeğe surdugun labne mi
Evet abla

hafta ortası karbonhidrat oranım falan pek hoşuma gitmedi ondan yarın daha iyi bir sonuç alabilmek için bugün bir günlük bir şeyler yapayım dedi.

Menüm = Sabah, öğlen, Akşam aynısından

Geceden suda bekletip sabah şekerini suya bırakmış olan hurmaların suyunu süzdüm.
Dolu dolu 6--7kaşık yoğurdun içine bu hurmalardan 7 adet atıp , az tarçın serpip yedim.

Gün içinde 1 defa kahve yanında 1ceviz.
Toplam 3 fincan limonlu yeşilçay, 2lt su.
40 dakika yürüyüş .

Elhan s i d e l y a

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…