Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltimiz pişti olmusbendw Ispanak ve kabakli omlet yaptım
19 ekim persembe menum
Sabah yok

Öğlen 12.30
Bol yesillikli, 1 yumurtalı ve 4 5 kaşık haşlanmış fasulyeli salata

Akşama kadar çay, şu ve dukan birası içeceğim

Elhan s i d e l y a
Acikmazmisin canım erken kapatıyorsun dayanirsan helalllll olsun güzel eksi gorursun

Acikmazmisin canım erken kapatıyorsun dayanirsan helalllll olsun güzel eksi gorursun
Afiyet olsun canım . Bugün Jou nun kahvaltısını güncelleyerek yaptım. Çok doyurucu oldu.
Yulaflı omletin içine üşengeçlikten domates sosu koydum , iki kaşık da süt bayildimmm

Afiyet olsun canım . Bugün Jou nun kahvaltısını güncelleyerek yaptım. Çok doyurucu oldu.
Yulaflı omletin içine üşengeçlikten domates sosu koydum , iki kaşık da süt bayildimmm
Afiyet olsun canım doyurucu oldumu bi ara çok yaptım bıkmistim ve doyormuyordu beni yarın da onu yapayım bakayım

Domatesli biberli olan mı ablaa aşırı doyurucu oluyo bide chiatohumu da yulafla beraber fena oluyo yulafım bitti bittiği için edemedim afiyet olsun

Aaa normalde ıspanaklı soğanlı yapardım ben diyette değilken şimdi diyete göre uyarlayip yaptim afiyet olsun cnm

Bir meyve yesen fena olmaz. Eziyet etme kendine o kadar. Bir zamanlar ben de senin gibiydim anlayabiliyorum seni.
Meyve değil de belki 1 tane kahveyle küçük bitter atarım. Yarın cuma ya Hocam güzel eksi görmek istiyorum ondan yoksa bu kadar zorlamazdim

Acıkırım ama yarın için aç kalmam lazım:)

Domatesli biberli olan mı ablaa aşırı doyurucu oluyo bide chiatohumu da yulafla beraber fena oluyo yulafım bitti bittiği için edemedim afiyet olsun
Himm chia tohumu da ekleyeyim iyi hatırlattın
Aaa normalde ıspanaklı soğanlı yapardım ben diyette değilken şimdi diyete göre uyarlayip yaptim afiyet olsun cnm
Bende öyle be kuzum hangisi kalorisiz sağlıklı ona yoneliyorum bende

Gerçekte de sarışın mısın canım

Günaydın kızlar
Evet canım öyleyim . Hatta depresyon öncesi de gerçekten de bir çok konuda çok hırslı,azimli biriydim. Umarım o halimede geri döneyim diye o yazıyı hep görüyorum. Sorunları yok etmek için savaşmamak benlik değil. Normalime dönücem inşallah sen de gerçekten yazardın dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…