Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sayın KAPTANIM KAHVALTIM😙
@s i d e l y a Jou Jou @Elhan
Eki Görüntüle 3320405
Limonlu suyu içtim yeşil çayımı da kahvaltım ıspanaklı kabakli 1 yumurtadan omlet fazla geldi yarısını yedim omletin. Hayalkuran Hayalkuran
Ay harika görünüyor 🤩 bir kaç gün sonra bende bunu yapayım
19 ekim persembe menum
Sabah yok

Öğlen 12.30
Bol yesillikli, 1 yumurtalı ve 4 5 kaşık haşlanmış fasulyeli salata

Akşama kadar çay, şu ve dukan birası içeceğim

@Elhan @s i d e l y a
Oooooo bu gün bomba gibi bir atak yapılmış 🤩
blonde ambition blonde ambition profilin ne güzelmiş saçlar lüle lüle🥰🥰
🤗 teşekkür ederim bebeğim 💚 biraz orman yeşillik birazda bukle bukle saçlar hoşuma gitti. Îyi oldu değişiklik böyle 😃 ben kendi profilimde hep aynı resmi görürsem sıkılıyorum ondan arda değiştiriyorum.

🤗 teşekkür ederim bebeğim 💚 biraz orman yeşillik birazda bukle bukle saçlar hoşuma gitti. Îyi oldu değişiklik böyle 😃 ben kendi profilimde hep aynı resmi görürsem sıkılıyorum ondan arda değiştiriyorum.
Aynı beeennnn hahaha bende sıkıldımmı değişirimm🥰🥰

Evet canım öyleyim . Hatta depresyon öncesi de gerçekten de bir çok konuda çok hırslı,azimli biriydim. Umarım o halimede geri döneyim diye o yazıyı hep görüyorum. Sorunları yok etmek için savaşmamak benlik değil. Normalime dönücem inşallah 😅😊 sen de gerçekten yazardın dimi
Evet canım :) romanım var :)

Emeğinin karşılığını alırsın insalhhh Allah herkesin Emeğinin karşılığını versin
Amin canım insallah

Bomba atağı son dakikalarda 2 tane turşu yiyerek kırmış olabilirim :)

Eskiden 70 kilo idim Jou Jou ile konuşunca aklıma geldi de yazmak anlatmak istedim

Dedım yeter dur ve sağlıklı beslenmeye başladım inanin ki her hafta 1.5 kilo veya 2 kilo kesin giderdi ve 55 kilo ya düştüm ve yıllarca o kiloda kalmıştım 😀🫠 ama iste menopoz ve depresyon yıllar sonra beni başa döndürdü ve şu an haftada 200 grm vermek bile beni çok mutlu ediyor Az olsun bizden giden olsun 😀
Yarın için az verdim diye üzülmemek için yazmak istedim biraz uzun oldu kusura bakmayın

Eskiden 70 kilo idim Jou Jou ile konuşunca aklıma geldi de yazmak anlatmak istedim

Dedım yeter dur ve sağlıklı beslenmeye başladım inanin ki her hafta 1.5 kilo veya 2 kilo kesin giderdi ve 55 kilo ya düştüm ve yıllarca o kiloda kalmıştım 😀🫠 ama iste menopoz ve depresyon yıllar sonra beni başa döndürdü ve şu an haftada 200 grm vermek bile beni çok mutlu ediyor Az olsun bizden giden olsun 😀
Yarın için az verdim diye üzülmemek için yazmak istedim biraz uzun oldu kusura bakmayın
yaaaa gerçektende öyle oluyo ben bile mutlu oluyorumm

Burdada şimşek çakıyor 🫣
Nöbetçi idim de. Beynim zonkluyor gürültüden.
Yorgunummm dostlariiimm yorgunuum yooorguuunn:KK75: dinlenemiyorum sanki bitik haldeyim kan sulandirici fazla ise yaradı galiba fena durumdayim:ruh: elim yüzüm şişti o ayrı:olamaz:
Yarına inersin canım
Ben ictimm bileee🥰🥰
Bende içtim sabah. Şimdi bi daha mi yapsam diye düşünüyorum
Afiyet şifa olsun bitanem. :KK68: Bu sefer de göbeğinde minik delikler olan kısa kollu tişörtümü giydim bizde sıcak hâlâ :ıslık::ıslık:
Ohhhh ne güzel. Bizim kombiler yandı. Ama yarından itibaren artacakmis sıcaklıklar

X