Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar
Pazartesi akşam tartildim 66.2 ciktim
5 gündür akşam 7 den sonra çay bile içmiyorum
Günde yarım saat yürüyorum. Baya süzüldü m herkes fark etti en çok da ben fark ettim tabi bakalım günü gününe tartı bildirimi yapamıyorum
Beni köyün delisi gibi düşünün takılıyorum oyle
Neyse kendinize çok iyi bakın Elhan ve diğer canım ekip arkadaslarim

Şu an o koku biraz azaldı ama devam ediyor mesela bizim kuzey Ege tarafında yazlığımız var merkeze döndüğümüz zaman bizi bile rahatsız ediyor izmirin ağırlığı
Saatli kule vardi bu yaz oraya gittik orasi karsiyakada miydi emin değilim ama oraya urladan giden yollar asiri ağırdı kokusu

Çok sevindim canım

Geçen hafta benim canım da 2 gün çok istedi, direnince geçti
Ben kazandım

Onlar heryerde
Gülünü almak istemediğimiz bir teyze el falı baktı birde eşim nakitim yok diyince beni rehin alıp eşimi bankaya yollayıp para çektirdi
eyvah eyvah İzmirli olarak onlardan kaçmak kolay da yabancıları esir alıyorlar
Saatli kule vardi bu yaz oraya gittik orasi karsiyakada miydi emin değilim ama oraya urladan giden yollar asiri ağırdı kokusu
Konak canım kemeraltı girişi :)
Bitter yut bari yoksa hiç gitmiyor o bilirim
Yok canım meyve yerim biraDan

Afiyet olsun Miden hassas demekki kuzum sogana karşı bazı mideleri bu sorunu yaşıyor yapacak birsey yok
Merkezde en sevdiğim yer sanirim inciralti miydi neydi orada öyle bisi yoktu pek
Inciralti sevdiğim yerler hafta sonu oradaydım
Oraya gittikmi bilmiyorum. Bir cadde vardı adını unuttum orda celebi unlu mamüllerinde kahvaltı yapıp ordan yürüyerek saat kulesine gittik. O yolda çok kestiler önümüzü
Kıbrıs şehirleri caddesindeki Çelebi oradan saat kulesine yakın kordondan yürüyerek

Afiyet olsun canim güzel menu
Sabah
1 ispanakli gözleme

Ogle
1 adet nar
1.Salatalık

Akşam
Firinda sardalya
Salata
1 dilim çavdar ekmeği

Su şimdilik. 2 litre
25dkk spor yaptım

Yeşil çay ve soda içilecek
Elhan Beth18
Aa ismin değişmiş hayırlı olsun. Sardalya nasıl güzel oldu mu canm? Afiyet olsun
Afiyt olsn
Cokanat neyse 1 gün daha var canisi yarın kacamaksiz olur diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…