Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçmiş olsun canım. Deprem ülkesiyiz yerkabuğu boş durmuyor maalesef.🥺
Amin canım saol
Kiz deseydin yaaa neden karismicann ayy alel acele ne yapmışım ben🤣🤣🤣

Ayy canımsın kaptanım ne demek 🥰🥰

Evet fena sallandık allahtan uzun surmedi

Diğer uca gitmişsiniz iş dolayısıyla mi

Ayyy canım teşekkürler
Biraz uzun geldi bana
Kalabalıktık, öğlen çarşı pazar, akşam yürüme mesafesi sokakta gezdik
Ufak bir yer biz de kalmaya gitmiştik de 1 gece yetmişti :) ara sıra gündüz gezmeye gidiyoruz :) geçen ay denizine gittik ofiste
Allah’a emanet olun 🤲🏼
Amin ablacım .

Bu yaz bende gittim İzmir’e Seferihisar*** sessiz sakin güzel yer gercekten. Pazar günü gittik birde birsürü yiyecek vardı🤤 ama ben en çok Çeşme’yi beğendim birdaha gitsem direk oraya gitmek isterim🤩

Sığacıktı galiba pardon dediğim yer 😂😂
Sessiz sakin evet gece pazarı güzel oluyor oranın tekne turları filan çok güzel sosyal aktiviteleri var izmirin bide benim ilk bebe izmir konaklı 🤣 burdaki doktorlar benim bebenin doğum yeri görünce aaa konakta mi doğdu güzel yer oralar filan oluyolar

Sessiz sakin evet gece pazarı güzel oluyor oranın tekne turları filan çok güzel sosyal aktiviteleri var izmirin bide benim ilk bebe izmir konaklı 🤣 burdaki doktorlar benim bebenin doğum yeri görünce aaa konakta mi doğdu güzel yer oralar filan oluyolar
İzmir Konak dedikleri yer çok büyük aslında canım 🤣 ama genelde Konak doğumlu olanlar tepecik hastanesinde doğma 😂

Kahvaltı

2 yumurtadan susamli, çörekotlu, bol peynirli, yeşil soğanın kurusuyla yapılmış omlet
Peynir, 3 zeytin
Domates, marul, kaju

Akşam

Pirzola
Soğan salatası, salatalık
Kaju

Çiğ soğan içimi kıyıyor, ( sizlerde de oluyor mu? Ne yapabilirim?)

3 kupa kahve
Yarım lt dukan
1,5 lt üzeri su

Elhan Elhan , s i d e l y a s i d e l y a
blonde ambition blonde ambition , Ysmnondr Ysmnondr

Bugun ki menum

Kahvalti 11.00
Yumurta çok az tavadan aldim
2 çatal patates
Kk peynir
1 dilim ekmek

Ara öğün 15.00
2 adt form bisküvi
Soda

Akşam 18.00
1 tabak mercimek çorbası
3 adet nugget

6dan sonra Gunu kapattim Bunların haricinde bisey tüketmedim kacamaksiz güzel bir gün oldu 👋

Elhan Elhan
Beth18 Beth18
Afiyet olsun canım 😘 Yarını da çok güzel geçirdik mi ohhh :KK5:

Kahvaltı

2 yumurtadan susamli, çörekotlu, bol peynirli, yeşil soğanın kurusuyla yapılmış omlet
Peynir, 3 zeytin
Domates, marul, kaju

Akşam

Pirzola
Soğan salatası, salatalık
Kaju

Çiğ soğan içimi kıyıyor, ( sizlerde de oluyor mu? Ne yapabilirim?)

3 kupa kahve
Yarım lt dukan
1,5 lt üzeri su

Elhan Elhan , s i d e l y a s i d e l y a
blonde ambition blonde ambition , Ysmnondr Ysmnondr
Afiyet olsun gezocum. Çiğ sogan biraz rahatsız eder. Bir şey yapılacağını sanmıyorum. 🤷

Konakta güzeldi. ama aşırı dilenci vardı ya yürüyemiyosun sürekli yolunu kesiyolar insanın🫠

X