Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benimki lenfödemden canım, seninki yine geçici, şikayet etme, en fazla takımı etkiler ( inşaAllah cumaya kadar iner)
Asıl cuma günü oluyorum ablaa şunu farkettim ben zayıfladıgimda reglim apayrı duzeldi hep 35 38 arası oluyodum 40da oluyodu ama diyete girdiğimdne beri 28ile 30 arası oluyorum demekki kilomdan sebepmiş

Ayyyy çok güzel yarın bakacağım mutlaka bir kaç defa denk geldim bazı yerlerde hatta transfer de tüketim olsun gibi okumuştum galiba orayada yarar belkide

Köz patlıcan salatası
Çok güzel gozukuyor
Böyle bir kaptana maşallah denilir.
Kolaylıklar seninle olsun kaptanım.
Hazırlığa geçmeden güzel bir bitki çayı hazırla kendine. Balli zencefilli limonlu olabilir veya başkası.
Canim çok sagol. Allah razı olsun ama yaptım çok şükür Bi aksilik olmadı ve güzel gecti
Günaydın kaptanım hasta hasta Allah kolaylık güç kuvvet versin sana canım merak.etme kontrolü elden bırakmayacağız
İşte bu be benim takimim
Rakiben gümbür gümbür geliyor
Bu durumda keşke misafir kabul etseydin
Allah güç kuvvet verdi hepsini başardım 11 kişiye kaç 8 çeşit meze yaptım 2 çeşit yaptım
Sen hiç merak etme kaptanım bide buhafta regliyim umarım şişmem
Lütfen öyle şeyler olmasın
Benim çok güzel aferin sana
İyi ki seni takılma seçmişim yazar Hanım
Güzel bir menü
Bugun ki menum

12.00
1 yumurtadan Domates biberli omlet
Kk peynir
3 4 tane zeytin

16.00
Soda
1 adet elma

19.00
Köri soslu tavuk
1 dlm ekmek

@Elhan Beth18
Çok iyi böyle devam et
Kumpir ve çiğ kofte
gözlemeye eritemediğini umuyorum

Senin adına çok sevindim
Benimkinin değişme şansı yok, 40 gün iki öğün yemeliyim
Sonra 1,5 öğüne düşeceğiz
Spor yapacak halim yok, su içmeye devam

Asıl cuma günü oluyorum ablaa şunu farkettim ben zayıfladıgimda reglim apayrı duzeldi hep 35 38 arası oluyodum 40da oluyodu ama diyete girdiğimdne beri 28ile 30 arası oluyorum demekki kilomdan sebepmiş
İnşaAllah benimki de düzelir, 10 gün regl olmak nedir yav

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…