Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar size birşey danışmak istiyorum. 1 bucuk aydır multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Kendimi çoj iyi hissediyordum. geçen hafta genel bir tahlil yaptırdım. D ve b12 vitaminim alt sınıra yakın çıktı. Doktor ek olarak b12 ve d vitamini verdi tekrar. Ama nedense aşırı bir halsizleştim. Başım ağrıyo heryerim ağrıyo kolum kalkmıyor. Bunlara başladıktan sonra oldu sanki: bunlardan mı kaynaklı desem tam tersi olması gerekmezmi. Yoksa hastamı olucam acaba 🫠
Muhtemelen hastalanıyor olabilirsin 😔

Bitti o is ablaaa akşam yemegimide yedim.bugün daha ordamısın😀😀😀
Yok kuzum ilk hastalandığımda ayağa kalkamadığım için ambulansla hastaneye kaldırıldım, 1 ay yattım, ordan direk rehabilitasyon merkezine gittim 3hafta kaldım
Hastanedeki 1 ay kendi başıma yürümedim hiç, şimdi hamdolsun, bi koşma ve zıplama eksik

Yok kuzum ilk hastalandığımda ayağa kalkamadığım için ambulansla hastaneye kaldırıldım, 1 ay yattım, ordan direk rehabilitasyon merkezine gittim 3hafta kaldım
Hastanedeki 1 ay kendi başıma yürümedim hiç, şimdi hamdolsun, bi koşma ve zıplama eksik
Allaha çok şükür bu günlere geldin canım. çok şaşırmış ve korkmuştuk 🥺

Allah bidaha yaşatmasın 🙏🏻🌺

:süslü:Bu gün çok iyi geldi bana kızlar kendime çok güzel vakit ayırdım. Saç bakımı ,cilt bakımı vs. Yaptım ışıl ışıl oldu. Yenilenmiş ve iyi hissettim.:KK30:🌼 Çok iyi geldi. 😊 Üstünede harika bir spor yapınca kuş gibi oldum missss :KK68: sonrada güzel kızımla bolca vakit geçirdim ruhum dinlendi valla . 💕

Kahvaltı : sahanda 2 yumurta , biraz peynir
1 dilim tam buğday ekmeği, kahve

Öğeln : bir parça kuzu incik ve salata

Akşam : 1 porsiyon portakallı kereviz, az tarhana

Dukan içeceği ve diğer kayısılı bitki çaylar içildi.
:spor:
30 dakika yürüş
30 dakika kondisyon bisikleti
30 dakika plates
:nazar:

Aayyy cok sükur ablamm insallahh hersey duzene girecekk yavas yavass bunları atlattıysan daha sını bile atlatırsın😍😍

Hoppa:KK5: harika gidiyorsun canım bak ikili rakamları görmeden seni bırakmam hemen göreceğiz demistim. Bak artk seninle aynı kiloda bir sürü kişi burdada var . Kendinle böyle gitgide hep gurur duyacaksın. Şimdilden 9lar geldi bak motivasyonun öyle de oldu. 🤗 şimdi sırayla tartı 8le sonra 7ile başladıkça bak kendine nasılda afferin sana diyeceksin. 🥰😇 Bu arada aynı takımdayız karsı takım duymasın :sus: benimde çok masum menü,bitki çayı, spor kusursuz bir gün oldu. :nazar::KK50:
Desteğini görmezden gelemem çok teşekkür ederim bana vermiş olduğun destek için dediğin gibi sırayla 9lari ekleyeceğim
Beth18 Beth18 Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hayalkuran Hayalkuran

14 ekim

Açkarna ; limonlu türk kahve ardından 1litre su

09.00
2 yumurta
3 zeytin
Domates
Salatalık
Peynir
Yeşillik
Sekersiz çay
17.00
5kanat fırın tavuk
3 y.k bulgur pilavı

2000 ip atlama
2 litre su
Limonlu kahve nasil bebis

Desteğini görmezden gelemem çok teşekkür ederim bana vermiş olduğun destek için dediğin gibi sırayla 9lari ekleyeceğim

Turk kahvesi yaparken limonuda sıkiyorum fena çalıştırıyor wc 🙊 yarın sabah ac karna dukan birası içecemm haa soda aldim gene bugün🤣🤣

:süslü:Bu gün çok iyi geldi bana kızlar kendime çok güzel vakit ayırdım. Saç bakımı ,cilt bakımı vs. Yaptım ışıl ışıl oldu. Yenilenmiş ve iyi hissettim.:KK30:🌼 Çok iyi geldi. 😊 Üstünede harika bir spor yapınca kuş gibi oldum missss :KK68: sonrada güzel kızımla bolca vakit geçirdim ruhum dinlendi valla . 💕

Kahvaltı : sahanda 2 yumurta , biraz peynir
1 dilim tam buğday ekmeği, kahve

Öğeln : bir parça kuzu incik ve salata

Akşam : 1 porsiyon portakallı kereviz, az tarhana

Dukan içeceği ve diğer kayısılı bitki çaylar içildi.
:spor:
30 dakika yürüş
30 dakika kondisyon bisikleti
30 dakika plates
:nazar:
s i d e l y a s i d e l y a
Ysmnondr Ysmnondr gezegenfeza gezegenfeza

:KK19: Bunun için burdayız canım benim 🤩 karşılıklı her şey :KK60: ben de sizden çok güzel destek alıyorum ve çok motive olmuş şekilde ilerliyorum.❤🌺

X