Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Normal devletin karşıladığı devit-3 ile apikobal verdi dokyor canım.
Aslında 1 ay önceye kadar ocean kullanıyordum ama ona rağmen yine düşük anlamadım
onlar sentetik kökenli bilgin olsun. apikobal iştah açar ayrıca.
ben D vitamini olarak ocean damla kullanıyorum. B12 de newlife nın ki. içeriği doğal iştah açmıyor.
D vitamini hemen yükselmiyor. nasıl kullandığına bağlı. ben 1000 IU luk damla almıştım. günde 8-9 damla içtim. o halde kış boyu kullandım. şimdi yeniden başladım.

ben D vitamini olarak ocean damla kullanıyorum. B12 de newlife nın ki. içeriği doğal iştah açmıyor.
D vitamini hemen yükselmiyor. nasıl kullandığına bağlı. ben 1000 IU luk damla almıştım. günde 8-9 damla içtim. o halde kış boyu kullandım. şimdi yeniden başladım.
Bende ocean kullanıyorum d vitaminide demirde. Bana yaradı baya yükseldi d vitaminim. Bide coledan d vitamini var bi doktor hiç önermiyor o markayı içeriği iyi değilmiş

Bende ocean kullanıyorum d vitaminide demirde. Bana yaradı baya yükseldi d vitaminim. Bide coledan d vitamini var bi doktor hiç önermiyor o markayı içeriği iyi değilmiş
doğrudur canım. peki oceanın demirinde memnun musun? onun içeriğinde de katkı var. ben newvit diye bir marka buldum. demiri damla formunda ama ve katkı maddesi yok. ama tadı kötüymüş. bir de bir arkadaş damla hızla yükseltiyor hızla düşürüyor dedi kararsız kaldım.

Geçmiş olsun blonde şimdi nasıl bacağının durumu ? Ödem yağdan daha çabuk gider diye biliyorum inşallah en kısa zamanda eski kilona dönersin
Şimdi çok iyiyim canım 🙏🏻 dilerim bir daha böyle bir atak olmasın. Çok sağol.
Hahahahaha migros şaşırdı artıkk millet diyete giriyorr 🤣🤣🤣🤣🤣
Evettttt 😂😂😄 Kayısılı form çayda istemiştim . Benim siparişler geldi hemen form çayımı koydum. 😊 Buni diyetisyenim öneriyordu.
C

CAno insan neye nasıl diyet edeceğini şaşırıyor belki kendimiz bazı şeyleri yanlış yapıyoruzdurr ama diyetisyene gitsek emin ol bunu yasamayızz
Canım benim diyetisyenim var . 😊 içtiğim çaylar , arada uyguladığım şaşırtma detokları hep onum listesi. Hatta size vucudun direnç yapmamsı için diyetisyenim şunu şunu öneriyor diye direç şeyleride yazmıştım onun verdiği. Elimde profesyonel listeler +yağ ,kas,kemik takibi yapan ölçen kendi tartımda var. Burda rakamsal takip yapıyoruz diye klasik tartımda çekilip atıyorum.
Tatlım her birimizin ayrı bir şişkoluk hikayesi var. Seni çok iyi anlıyorum. Sağlıklı beslenme, ruhen dinginlik ve fiziksel aktivite benim gördüğüm tek çözüm yolu. Sağlık sorunları olduğunda bunları uygulamak biraz zorlaşıyor sen örneğinde gördüğümüz gibi. Nasıl ilerlersin bilmiyorum belki doktor desteğine ihtiyacin var. Bir şekilde çözüme ulasmani dilerim. Bizim birlikteligimiz profesyonel bir yardım elbette olamaz ama en azından yaslanacak sanal bir omzun varlığı , bir iki umut verici cümle şifa olur. :KK60:
Sağol canım benim iyi ki varsınız. 🤗 Profesyonel desteğim çok zaten canım. ❤ İşim gereği Tüm gün doktorlara çalışıyorum . Her çeşit dr düzenli ile iletişimdeyim ve diyetisyenimde var. 🙏🏻zaten benimde sadece morel ve motivasyon için Sizin gibi bir grup desteğine ihtiyacım vardı 😇 iyi ki varsınız. Buradan 5 yıl falan önce mezun olmuş biriydim. Bu ikinci mezuniyetim olacak. :KK50:

doğrudur canım. peki oceanın demirinde memnun musun? onun içeriğinde de katkı var. ben newvit diye bir marka buldum. demiri damla formunda ama ve katkı maddesi yok. ama tadı kötüymüş. bir de bir arkadaş damla hızla yükseltiyor hızla düşürüyor dedi kararsız kaldım.
İçeriğinde katkı olduğunu senden duydum kapsül olarak kullanıyorum diyetisyen arkadaşımla eczacıda ocean demiri önermişti

Ondan olduğundan eminmisin canım
Hastada olacak olabilirim diye düşünüyorum canım bakalım birkaç güne belli olur
Hangi marka kullanıyorsun acaba sana mı yaramıyor marka
Doktorun yazdığı devletin karşılayanı aldım direk canım.
Yaa iştah acıyosa kötü. Bende ocean kullanıyordum birkaç aya kadar ama 1 damla damlatıyodum sadece. Bunda 4 damla yazmış doktor. B12de şimdilik biraz kullanıyım eğer öyle iştah açma olursa bırakırım. Birde maxijuno diye multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Ben gebelik düşündüğüm için onunda içerisinde 10 ug yazıyor var hem b12 hem d3

akşama yemekte ne var?
Portakallı kereviz, Tarhana çorbası, kuzu incik

Yaa iştah acıyosa kötü. Bende ocean kullanıyordum birkaç aya kadar ama 1 damla damlatıyodum sadece. Bunda 4 damla yazmış doktor. B12de şimdilik biraz kullanıyım eğer öyle iştah açma olursa bırakırım. Birde maxijuno diye multivitamin tarzı birşey kullanıyorum. Ben gebelik düşündüğüm için onunda içerisinde 10 ug yazıyor var hem b12 hem d3
Canım diyete bağlı enerji alımının azalmasından olabilir.
daha hareketsiz yaşama geçincede olur sporu bîrakıncı olur mesela ama düzenli yürüyüş bile yapmak enerjiyi arttırır.
3. Seçenek psikolojik durum
4.sü hemen hemen herkesde görülebilen bahar yorgunluğu bu çok normal ve bir süre sonra geçer.
Sadece başlangıç vitaminlerinle aynı anda olduysa ona yormuşsundur canm ama sebep saydığım seçenekler yada benzer başka bir şey olabilir. İnsülin direncin nasıl ? Oda yapar.

İçeriğinde katkı olduğunu senden duydum kapsül olarak kullanıyorum diyetisyen arkadaşımla eczacıda ocean demiri önermişti
katkı derken şimdi ismi aklıma gelmedi bir madde varmış. ama zaten o da çok uzun süre kullanırsan önemlidir. ama bir de kapsül olayı da önemli. kapsül uzun vadede sıkıntı. birikim yapıyor.
peki demirini ve ferritinini güzel yükseltiyor mu?

Son düzenleme:

ocean damla da 1 damla çok az. aklında olsun kilonun başındaki rakam kadar gündelik içebilirsin. mesela ben 91 kiloyum 9 damla içebilirim. ancak böyle yükseliyor çünkü.

Hoş geldin kelebekimmm :KK60:
Hoş buldum ablacım 🌺🌺🌺
Pazartesileri sevmiyorum hihhh :63: ben cumaciyim

Ooo bunuda deneyeceklerimin arasına ilistireyim ablam🤩🤩

Hafta icii olll :rolleyes::KK49: önemli olan aktif olman

Olsun eş gecmemissin:KK15:

Başka çarem yokken aşk kadinim🤣

Senin doğum gününde giydiğin elbisenin tesettürlü hali gibi değilmiş benzettim

Sennn nerdesiiinn hiiiii rakip misin dost musun düşman mı bana soyle😅😅😅
Hafta içi sen kovsanda ben gitmem full buradayım o zaman cumartesi pazar malum oluyor pek alamıyorum elime 🙈

Şimdi çok iyiyim canım 🙏🏻 dilerim bir daha böyle bir atak olmasın. Çok sağol.
Sen harika bir insansınn herşeyin üstesinden gelirsin🤗
Evettttt 😂😂😄 Kayısılı form çayda istemiştim . Benim siparişler geldi hemen form çayımı koydum. 😊 Buni diyetisyenim öneriyordu.
Hahahah miss gibiii benimkilerde geldi bol sebzeler 😀
Canım benim diyetisyenim var . 😊 içtiğim çaylar , arada uyguladığım şaşırtma detokları hep onum listesi. Hatta size vucudun direnç yapmamsı için diyetisyenim şunu şunu öneriyor diye direç şeyleride yazmıştım onun verdiği. Elimde profesyonel listeler +yağ ,kas,kemik takibi yapan ölçen kendi tartımda var. Burda rakamsal takip yapıyoruz diye klasik tartımda çekilip atıyorum.
Heeee dogrudurr cano
Sağol canım benim iyi ki varsınız. 🤗 Profesyonel desteğim çok zaten canım. ❤ İşim gereği Tüm gün doktorlara çalışıyorum . Her çeşit dr düzenli ile iletişimdeyim ve diyetisyenimde var. 🙏🏻zaten benimde sadece morel ve motivasyon için Sizin gibi bir grup desteğine ihtiyacım vardı 😇 iyi ki varsınız. Buradan 5 yıl falan önce mezun olmuş biriydim. Bu ikinci mezuniyetim olacak. :KK50:

hem ağırlığın çok zorluğu var hem de görüntü ve ebatlar berbat. giydiğim hiç birşey güzel görünmüyor. çok iri görünüyorum.
Kafam küçücük gövde kocaman duruyor gölgede aynada resimlerde ben ki resim hastası bir insandım resmen

Portakallı kereviz, Tarhana çorbası, kuzu incik

Canım diyete bağlı enerji alımının azalmasından olabilir.
daha hareketsiz yaşama geçincede olur sporu bîrakıncı olur mesela ama düzenli yürüyüş bile yapmak enerjiyi arttırır.
3. Seçenek psikolojik durum
4.sü hemen hemen herkesde görülebilen bahar yorgunluğu bu çok normal ve bir süre sonra geçer.
Sadece başlangıç vitaminlerinle aynı anda olduysa ona yormuşsundur canm ama sebep saydığım seçenekler yada benzer başka bir şey olabilir. İnsülin direncin nasıl ? Oda yapar.
İnsülin direncim normal çok şükür. Psikolojik ve bahar yorgunluğu olabilir dediğin gibi canım. Grip tarzı birşeyde olabilir: belki grip olcam ama vitaminler sayesinde ayaktayım gibi de olabilir 😅

X