Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Şu 2 şer kilo verenler nasıl veriyor yaaa
Ben de vermek istiyorum. Şu 2 hafta 2şer kilo versem yeter ya sonra normla vermeye devam etsemde olurdu. Nasıl olacak bu
Tatlım bu cadılar cumadan itibaren bırakmıyorlar kendini. Ben de öyle yapacağım diyorum ama bu sabah kendi yaptigim tb kaşarlı pogacayi yedim.

Buraya yeniden katılmayı çok isterim hep okuyup çıkıyorum kasıma kadar kendimce 100 e bile düşsem yeter diyorum ilaçlar korkuyor kilolar daha çok artacak diye düzenli olarak yaptığım tek şey kahvaltı diğer yemekler korkulu kabus gibi geliyor olursa hazırlıkta olmak isterim bende

Bende kıskandım vallahaa
Kız sen niye kıskanıyorsun ben 70lerdeyim. Senin gibi 64-65 olsam hiç öyle bir isteğim olmaz valla düzenli gitsin , yağdan gitsin , şekillenerek sıkılaşarak gitsin diye bakarım . Önemli olan bunlar canım. 68-69 bile olsam öyle düşünerek ilerlerim ama şuan acil 7lerden kurtulmam gerektiği için kıskanıyorum ben.

Olur tabi bitanem. İkili rakamlara düşeceksin inşallah . Hem kendin hem bebişinin veya bebişlerinin sağlığı için

Ben hala iyice erimek istiyorum

Yapamam dediğim ve bunun için hiç çaba ve istekte bulunmadigim bir konu vardi kendime olan inancım geldi yerine şimdi hedeflerinin içinde yer alan ehliyet alma isteğine baş koydum kasımda yaziliyorum. Aranızda bu konuyla ilgili fikir akıl vermek isteyen olursa seve seve dinlerim

Ne güzel bir hedef tatlım. Bir kadın için çok elzem bir konu ehliyet. Araba kullanmak özgürlüktür. Harika bir karar. Sonuna kadar destekliyorum seni.

Karnım gitmesine rağmen sezaryen gobeğim çok yumoş sanırım böyle kalacakk
Benim ilaçlar yüzünden göbişim kollarım hep sarkık hale geldi ne yapsam düzeltemedim bir türlü
Olur tabi bitanem. İkili rakamlara düşeceksin inşallah . Hem kendin hem bebişinin veya bebişlerinin sağlığı için
Ayyyy ağzın bal yesin inşallah ablammm inşallah inşallah çok isterim eski halime dönemyi buraya ilk yazdığımda 80 90lardan şikayet ediyordum şimdi bu rakamlar omuzlarımdan gitmeyecek bi yükmüş gibi geliyor amaçlarım var heveslerim var ama pes etmem anlık iradem sıfır dayanma kabiliyetim bile sıfır sanırım. Sizlerin motivasyonu çok güzel ve yüksek takdire şayen

Ne güzel bir hedef tatlım. Bir kadın için çok elzem bir konu ehliyet. Araba kullanmak özgürlüktür. Harika bir karar. Sonuna kadar destekliyorum seni.
3 cocuklu olunca bide Abla ekstra zorunlu bir ihtiyaç halini alıyor. Eşimde destekliyor saolsun bakalım yapabilirim insalalh

Ehliyetım var araba var ama gel gelelim cesaret yok benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…