Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ilaclardan yanada bende öyle olmustum kuzumm ama bebe olsun doğur güzel güzel verirsin hemde emzidirkende daha kolay verirsin emin oll

Ilaclardan yanada bende öyle olmustum kuzumm ama bebe olsun doğur güzel güzel verirsin hemde emzidirkende daha kolay verirsin emin oll
Çok duyuyorum insanlardan böyle şeyler kimisi kalıcı olur diyor yapışıp kalmaz üzerime inşallah bende eski halime dönemk istiyorum resim çekmeden duramayan ben resim çekınmekten soğudum

Çok duyuyorum insanlardan böyle şeyler kimisi kalıcı olur diyor yapışıp kalmaz üzerime inşallah bende eski halime dönemk istiyorum resim çekmeden duramayan ben resim çekınmekten soğudum
Bende öyleydi isteee inanmazdım emzirirken vermek hakkat cabuk verdim haa
Birde kilo veremiyodum bir başıma.bigün yapıp ertesi bozuyordum buraya keşfedince kendine geldi vücut
bende öyle kilo aldıkça resim cekilmekten nefret etmeye başladım ustüm başım hicbirsey olmuyodu baktım girmiyorum kıyafetlerin içine dedim.hadi jou durmaa başla detoxlara yoksa hersey pahalı ben alamam kolay kolay bez bile oldu binlira prima indirimi yakalamaya çalışıyorum başka bezlere denedim totosu begenmiyo hanfendinin hemen pişik hersey kızçe için bana yetişmey

Yaaa sen kullanıyor musun ? Kız aslında sürüyorum görümcemle eşimle gayet iyiyim ama bi panik oluyorum cesaretim gidiyor uzak bi yere giderken arabanın yanından geçip yürüyerek gidiyorum düşün ya
Aşman lazım asko bende sürüyordum ama trafiğe daha çıkamadım bide manueller zor otomatik olunca daha iyi otomatiği alırsak bende başlayacam ehliyete sonra

tebrikler canım yarım kilo yağ gitmiş harika bir düşüş olmuş. Aaayyy o ne güzel rakamdır yaaa 58 şuan hayal kilom, hedef kilomdasın
İnşallah hemen göz açıp kapayıncaya kadar pıt diye düşersin
Tebrikler bitanem ama üzüldüm. Karpuzlari kesecektik çabuk değil mi
Çok teşekkür ederiiiim Hastalık çok zorladı Elhanım belki spor yarışması vs katılırım iyileşince ama diyet şuan güçsüz bırakır beni
Teşekkür ederim
Daha ne kadar inceleceksin acaba kıskanmadım değil
Daha iyi sayılar senin olsunn hemencik gelsin istediğin kilolaaaar

58 sabırsızlanıyorum yavvv

Ellerine sağlık kaptanım
Filizin kilosunda yanlışlık var, doğrulanır inşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…