Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Olur canım yapalim

Sagolun kizlar

Dün o işleri yaptım diye sanırım biraz da cereyanda kaldım Vücudum dökülüyor çok fenayım. Nobetciyim Bi de bugun:KK61:

Okulu atlattım diyelim sonrasında evdeki bebeler var Allahim bana güç kuvvet ver amin :)
Geçmiş olsun canım 🥺 Her nimetin bir külfeti oluyor. İyi bak kendine. Nöbette kolaylıklar dilerim. :dua:

Bugün yediklerim
Gerçi yine yicemde sabahkileri yazmak istedim dinlenirken

8.30
Sabah yarım ekmek tost ve 2 dilim yumurta ve nane çayı, 1 tabak salata ve mangolu ananaslı yesil çay

11.00
1 elma, 1 armut, 1 muz, 2 kaşık yogurt, 4-5kasik yulafli karışım

Ara
1 pikolata, 2 kare bitter çikolata ve aralıklı olarak Türk kahvesi

Akşama da tavuk yapicam inşallah güzel olur
Gündüz bunlari yedim

15.00
1 paket Altınbaşak

19.00
1 tabak tavuk ızgara

Günü kapattım

Sabah tartıda -1.8 kg gordum

Geçmiş olsun canım 🥺 Her nimetin bir külfeti oluyor. İyi bak kendine. Nöbette kolaylıklar dilerim. :dua:
Sagol canim. Aslında dün bir şeyim yoktu ama burası dün bugün biraz sogudu bende cibildak iş yaptım sanırım unuttum biraz dinlensem geçer de nerde o dinlenme:KK14:

Haftasonu da misafirim var inşallah o zamana kadar gecer

Başka nick vardı o zaman bu değildi.

Normal olmayan nickmi sadece,bunamı takıldınız yoksa.
Enteresan geldi beğendim hoşuma gitti kullandım,bu zamana kadar niye bu nick diyen olmadı nedense.

Fezacım benim minnoş 5 yaşında,yok biz 50+ olarak çeteyi kurduk yaşını bilmediğim için yani,sen gel yamacımıza :KK200:
Takipteyim o vakit
Şunun şurasında 50 ye kalmış 1,5 sene😉

Hayırlı sabahlar kızlar 🥰
Benim de öğlen terapilerim var, iki terapi peşpeşe,
Gelince koştur koştur oğlanlara yemek hazırlamam lazım 🏃🏻‍♀️
Buraya bakmam biraz gecikebilir 🤷🏻‍♀️
Maviş kızlarım, hepi topu 1 günümüz kaldı, rica ediyorum bugün azami dikkat edin ve vücutlarınızı dinlendirin, spor filan yapmayın🥰
Unutmayın yarın gülümseyen biz olacağız 💪🏼❤️❤️❤️

Maviş kızlarım, hepi topu 1 günümüz kaldı, rica ediyorum bugün azami dikkat edin ve vücutlarınızı dinlendirin, spor filan yapmayın🥰
BUgünde herkesin işi var bellikii bende salonu dipköşe yapıyorumm 😍😍😍 geldi süpürgem elim kolum oldu resmen

Terapilerin şifa versin kaptanım. :KK60:
Perşembe günü için ne lazımsa yapılacaktır için rahat olsun. Lezzetli yemeklerinle yuvan huzurlu olsun. :dua:Butun maviş kizlar bugün dikkat edecek biliyorum. :KK36::KK36:

Ben geldim. Ameliyat dedi büyük bir ihtimal. Öğleden sonra tahliller çıkacak. Ona gore karar verilecek. Ama şu an ameliyat olmayı düşünüyor müyüm? Hayır. 15 tatile erteledim.

Yarın tartilayim aramızdaki sorunu tekrar görüşeceğim tatlım. :KK14:Duvara vururum da Beth18 Beth18 gibi maharetli değilim boya , sıva işleri düşündürüyor :işsiz:
Bence sen de yaparsın canim. Benimki çok büyük bir şey degildi. O yüzden boyaciya para vermeyeyim dedim. Büyük boya işlerini ben de yapamam
Düzelmezsen misafir işini ertele .
Şimdi bir ilaç içtim birde pastil aldım iyi geldi en azından biraz ısındım. Çok titriyordum sabah. Allaha şükür iyiyim gibi.

X