Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende eskiden bu yöntemle çok iyi vermiştim. Birlikte başlasak ya intermittent fasting yapmaya 😃

Ama sizi erkek sanmaları çok normal. Nice olarak neden bu ismi aldınız ? Hiç normal değil. Bir erkek anca bunu yazar . Adamlar eşlerine hanım der sonuçta . Siz bunun yerine adamkeleşimi getir yazsaydınız en azından sadece insana kötü veya tohaf gelebirdi ama şuan bunların yanı sıra aynı zamanda bir erkeğin hitabı olmuş oluyor bu isim.
Başka nick vardı o zaman bu değildi.

Normal olmayan nickmi sadece,bunamı takıldınız yoksa.
Enteresan geldi beğendim hoşuma gitti kullandım,bu zamana kadar niye bu nick diyen olmadı nedense.
Bak seninle yarışırım, baş Nené benim😂😂
Benim ilk torun 10 yaşında, senin torunun kaç yaşında 😂😂
Fezacım benim minnoş 5 yaşında,yok biz 50+ olarak çeteyi kurduk yaşını bilmediğim için yani,sen gel yamacımıza :KK200:

Eşim ayrı, oğlanlar ayrı
Birinin sevdiğini öteki sevmiyor, dön dolaş aynı yemekleri yapıyorum😔
Bende çok seçerim de yemek olmasa kahvaltılık çıkarıp yerim
Ayy abla bende öyleyim sürekli aynı yemekleri yapıyorum farklı bi şey yaptığımda asla yemiyor. Bende seçerdim bekarken ama artık seçmiyorum ne bulursam yiyorum ama çok zorlanıyorum eşim yüzümden

Bende eskiden bu yöntemle çok iyi vermiştim. Birlikte başlasak ya intermittent fasting yapmaya 😃

Ama sizi erkek sanmaları çok normal. Nice olarak neden bu ismi aldınız ? Hiç normal değil. Bir erkek anca bunu yazar . Adamlar eşlerine hanım der sonuçta . Siz bunun yerine adamkeleşimi getir yazsaydınız en azından sadece insana kötü veya tohaf gelebirdi ama şuan bunların yanı sıra aynı zamanda bir erkeğin hitabı olmuş oluyor bu isim.
Olur canım yapalim
Helal olsun sana 🧿

Kız maşaallah sana helal olsun🤩🤩
Sagolun kizlar

Dün o işleri yaptım diye sanırım biraz da cereyanda kaldım Vücudum dökülüyor çok fenayım. Nobetciyim Bi de bugun:KK61:

Okulu atlattım diyelim sonrasında evdeki bebeler var Allahim bana güç kuvvet ver amin :)

11.10.2023 çarşamba menü

12.00

Sade americano

12.30

Tavuk şiş

Salata

15.00

Bir tane muz

Sade soda

Sade Türk kahvesi

20.00

Mezelerden yedim yanında bol salatayla ekmeksiz