Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı: beyaz peynir,domates,biber, biraz avakado, 2 dilim tambuğday ekmeği.

Öğlen: 1 kupa latte , 1 avuç( Badem,kaju, fındık,antep ) karışımı

Akşam: salata, et pirzola, malesef biraz bulgur pilavı

Aaayyy çok kötü bir menü oldu bu . sağlıklı şeyler yedim ama kalori olayım yükselip diyet dışı gibi oldu sanki yaaa psikolejim bozuldu pilav ve çerez için çok pişman oldum . Çok üzgünüm

Bende menümü paylaşayım
Kahvaltı
7 adet hurma+3 kaşık yoğurt+1tatli kaşığı keten tohumj
1 bardak çay( ısınmak için tamamen)
Ara öğün
1 küçük kutu kefir+ 1 tatlı kaşığı keten tohumu
3 hurma
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Eve gelince çok acikmistim.2 tatlı kaşığı çökelek peynir aldım.
Akşam
7 hurma+3 yemek kaşığı yoğurt
Son ara öğünde de kayısı çayı içerim. Dönüyorum. Kış geldi buraya. Bugün erkenden uyuyacağım. Uyurken daha güzel kilo veriyorum ben.
Elhan blonde ambition

Poğaçalara rağmen harika bir menü.
Afiyet olsun canım .

Endişe edilecek kadar değil kuzum. Üzülme yarın daha sade güzel bir menü ile devam edersin. Afiyetler olsun rakip kaptanım.

Afiyet olsun canım

gezegenfeza Elhan

11ekim

Açkarna ; maydanoz suyu

09.00
2 yumurtalı yarım omlet domatesli biberli
2 zeytin
Yarım dilim peynir
Salata
Şekersiz çay
14.00
Şekerziz kahve(tarçın kakao kahve)
17.30
1 kepce bol acılı mercimek çorba
3 kibrıs köftesi(fırindan)
Biraz soğan yahnisi
2 çavdar

1000 ip atlama
2 litre su

Afiyet olsun canım

Hayır ben sevdim menünü diyettede bulgur geçer şekeri olmadığı için et pirzola da diyetten geçer iyice tok tutar seniiafiyet olsun bebiş pek yoksun buralarda herşey yolundamı

Soğan yahnisi ne oluyor ilkkez duydum

Hayır ben sevdim menünü diyettede bulgur geçer şekeri olmadığı için et pirzola da diyetten geçer iyice tok tutar seniiafiyet olsun bebiş pek yoksun buralarda herşey yolundamı
Tartıda Pazartesi ve devamında doğru düzgün bir eksi göremedeğim için biraz morelim bozuldu ve motivasyon düşüşüm oldu canım. 1 ay sonra vücut yavaslıyor zaten onun için Bari ilk haftalar yüksek düşüşler yaşayayım istiyordum. Ondan üzgünüm biraz morelsizim

Allah şifa versin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…