Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün yediklerim
Gerçi yine yicemde sabahkileri yazmak istedim dinlenirken

8.30
Sabah yarım ekmek tost ve 2 dilim yumurta ve nane çayı, 1 tabak salata ve mangolu ananaslı yesil çay

11.00
1 elma, 1 armut, 1 muz, 2 kaşık yogurt, 4-5kasik yulafli karışım

Ara
1 pikolata, 2 kare bitter çikolata ve aralıklı olarak Türk kahvesi

Akşama da tavuk yapicam inşallah güzel olur

Canim öksüruğün varsa hemen tereyağinda pekmez yap ye iyi gelir gecmiş olsun
Herkese çok teşekkür ederim, çocuğa yapıyorum da kendim içemiyorm onu
Az önce temizlik için biriyle görüştüm ev temiz ve düzenli mi diye sordu... bin lira yaptım fiyatı dedi... eşek değilim dağınık eve getirmem ama temiz mi diye sorması burun kıvırarak konuşması beni benden aldı

Ay nefret ediyorum öyle kadınlardan
Benimki 2 senedir evime gelen sevdiğim bir abla. 650 alıyor 2 haftada bir geliyor. Ve bazen ev dış kapıya kadar dağınık oluyor. 5 yaşında ikizlerim var ve çalıştığım için toplayamadigim vakitler oluyordu. Ama bugün toplu şükür yarin işi kısa surer

Ev temiz olsa seni niye çağırayım deseydin keşke. Bu ne saçma bir soru yav

Elinden her iş geliyor maşallah

Çok moralimi bozdu bu şeker yüklemesi kızlar o kadar uğraştım didindim kg almış gibi hissediyorum O şekeri vücuttan atayım diye sıvı şeyler içiyorum habire bugün .
Bir de patron gelmişti bu akşam yemeğe gidecekmişiz alkollü falan

Süper Mario

Sağlığından önemli değil takma kafana. Neden şeker yüklemesi yaptılar ki ?

Atom çayı var baharatlı bişey,bebek mevlütlerinde yaparlrya onun gibi,bende farnjit var sigarada olunca başlıyor,1 kupaya sıcak suyun içine 2 tane atıp içiyorsun biraz ılınsın 2-3 güne kadar kesiyor tavsiye ederim.
Teşekkür ederim hanım abla
Rica ederim çok geçmiş olsun.
Teşekkür ederim canım sanada geçmiş olsun HanimKelesimiGetir abla
Çok teşekkğrler sağol.

Sağlık için yapmislar yapacak bir şey yok kuzum. Stres yapma yağ hücrelerin olumsuz etkilenmesin. Normale dönersin zamanla. Yemekte sağlıklı şeyler yemeye çalış.

Bide 1000 liramı oldu artık,pes yanii.

1000 lira mi Ev temiz düzenliyse niye sana para vereyim. Tatlım her gün bir saatini ayır bir haftada evin mis gibi olur.

Içmen lazım sağlığın boğazın için kapa burnunu hüple kaşığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…