Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Helal olsun sana

Kız maşaallah sana helal olsun

İyi akşamlar kızlar.
Efenin_Annesi arkadaşım için yazıyorum kendisi haber vermemi istedi
Telefonu bozulmuş reset artırmış kk şifresi mail şifresi hepsi gitmiş.
Şuan hesaba giremiyor benden rica etti yönetime haber verip ilgilenmlerini isticem umarım 1-2 güne gelir.
İnşallah burasıdır diyet topigi haber ver dedi idare edin onu

Kız bende diyorum nerde bu bian kayboldu telide bozulacağıdı tuttu yavvv ona söylee gelince cekeceği var bendenn daha şinimi haber veriyor bee 2 hafta oldu canım çıktı

Kız bende diyorum nerde bu bian kayboldu telide bozulacağıdı tuttu yavvv ona söylee gelince cekeceği var bendenn daha şinimi haber veriyor bee 2 hafta oldu canım çıktı
Yaa bana da az önce yazdı bilmiyorum ki
Yönetime de haber verdim inşallah halledilir.
Belki telefonu yeni eline ulaştı pamuğun ondan geç haber vermiş olabilir gelince kız sen ona

Sağlığı yerinde olsun da, gerisi hallolur

Yaa bana da az önce yazdı bilmiyorum ki
Yönetime de haber verdim inşallah halledilir.
Belki telefonu yeni eline ulaştı pamuğun ondan geç haber vermiş olabilir gelince kız sen ona
Vay anamm yaa bilseydim sende numarası olduğunu bi araştır şu kızi derdim nese jouu özledi dersinn biran once gelsinn

Yemekten sonramı içiyorsun öyle işe yarıyormuki
Valla ben genelde yemek sonrası içiyorum canım. Aç karnına icemem ben
İyi olsun da kendisi. Merak ettik.

Teşekkür ederiz cemoş . Çok merak ediyorduk . İnşallah bir an önce problem çözülür. Kadınlar Kulübü iletişim numarasina mesaj atıp mail adresini yazsa yeni şifre verirlerdi kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…