Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Taaruza hazırız her daim :KK53: :KK53:

Hazır elin değmişkenb banada :KK53::KK53:
Ahhh memnuniyetle ablamm sen rahatsız olma😘😘😘

Buyurrr afiyet olsun🤗🤗

coffee-with-milk-drink.gif

Evett ufalmıştı ama streçle geçiriyordum ben abla sen denedinmi öyle birazda olsa tabi geliyo icine ama idare ediyorum öylede
Hiç öyle denememiştim birde çok hoşuma gitmemişti belki çok ezilmediği içinde olabilir.
He kızzz yazin çok içildi simdi sıcak çaya geçti millet ama benimki soğuk degil buz koymuyorum ılık içiyorum yoksa bogazım hemen şiş🤣
Yazın buz gibi içiyordum,bendeki kahve kakaolu tarifdi bol buz ve sütle güzel oldu içimi.

:KK73::KK73::KK73:
Tebrikler bitanem 🥰😘❤️ Çocuklara çok hazırlama kalınca sen yiyorsun . Yasemin mi demişti emin değilim artikla değil de onurumuzla şişseydik bari diye. :KK48: İşlerin kolaylıkla bitsin. :dua:
😄😄😄😄
Güzel söylemiş arkadaş. Aslında böyle olmuyordu bitiriyorlardi ama vakit kalmıyor servis geliyor hemen servise biniyorlar. Okulda bir kahvaltı daha var herhalde ondan yemiyorlar çok evde. Yarın daha az yaparım. Vakit olsa yulafli tost yapcam da ancak uyanıyorum sabah canim

Vallahi çok yoruldum

Bugün çok iş yaptım
Aslında ortalık toparlicaktim ama temizlikçi abla gelecek yarın o yapar ben onun ve eşimin yapmadığı işleri yaptım yani tamirat. Çok seviyorum bir şeyler tamir etmeyi. Herhalde muhendisligimin verdiği bir durum bozuk Bir şey olursa hemen yapmak istiyorum

Önce banyonun tavanı kararmisti sildim ve 1 kat boyadım
Sonra arıtma musluğu bozuktu ve damlatiyordu onu tamir ettim Bi parçası eksikti gidip aldım ve isim bitti
En sonunda klozetin kapağı kırılmıştı onu çıkarıp yerine yenisini almıştım onu taktım ama neredeyse 1.5 saat uğraştım eski parçayı çıkarabilmek için
En sonunda tavana 1 kat daha boya attım. Bezdim vallahi :işsiz:

X