Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Elhan selam arkadaşlar
Birkaç gündür uğramadım çünkü biraz bunalıma girdim bir anda göbeğim löp diye oturdu hatta dert yanarken annem bile dedi ki kız göbeğin ne ara oldu öyle moralin bozulmasın diye bir şey dememiştim dedi yani o bile şaştı dikkat etmeme rağmen olmuyor yaş 36 artık eskisi gibi yemesem de gitmiyor diyorum ki spor salonuna yazılsa mi ise yarıyor ku sizce günde 1 saat falan olsa bi sürü paradır o da bilemuuorum

Ama bugün yaşadığım olayı anlatayım sağlık ocağına gittim neyse aile hekimi boy kilo bel ölçü takibi be almak istedi neyse benim önümde bir bayan yasca benden büyük ama çok fit hatun önce onu tartti 52 dedi beni tartti 65 dedi ayyy çok utandım yaşça benden büyük ama çok fit eşime anlattım bana dediği herkesin bünyesi farklı sen balık etli kadınsın bosver takma üzülme dedi

Sadece bana kalsa suan 70lerde oldurdum ama şu direnç kırılmıyor abla çok uzuluyom artik
Az sabır canım mutlaka kırılacak.
Evett sen -100 degilmisin kızz benmi yanlış gördüm
Evet canım ondan dedim ya sadece kaptanınkine göre mi diye . Ben takımımın toplam eksisine göre oluyor sanıyordum.

Bu arada kızın odası montajlanıp kuruluyor. Bir önceki mobilyalarinida diğer boş odama geçirdim falan ortalık baya karıştı kızlar ondan çok sıkı takip, okuma vs. Yapamıyorum bu gün ama tüm kilo bildirimlerini okuyup yorumlayıp ilgilenmeye çalşyorum. İşlerimden şuan diğer sohbetlere dahil olamıyorum bilginiz olsun.

Keşke ben de 65 olsaymışım

Kolay gelsin canım
Benim bacaklar sıktı, uzandım biraz

Canım menulerini düzene koy Spor salonuna ayiracagin vakit varsa yürüyüş yap.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…