Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çarşamba günü bir firma ile görüşeceğim görüşme teklifi ettiler. Şu an hali hazırda bir yerde çalışıyorum kızlar ama dudağım uçukladı stresten acaba duyulur mu görüşeceğim olumlu sonuç alırsam ayıp olur mu şu an çalıştığım yere diye düşüne düşüne
Calıştığınn yer cok bilinen biyer değilse nerden duyulucak yeni iş teklifimi başka işemi giriceksin onlara ne ki senin kazancın önemli

Calıştığınn yer cok bilinen biyer değilse nerden duyulucak yeni iş teklifimi başka işemi giriceksin onlara ne ki senin kazancın önemli
CV mi bir iş sitesinde görmüşler beğenmişler görüşmek istiyorlarmış tesadüfen bende bu hafta içi bir gün izinliyim hastane işim var diye o gün de online olarak görüşeceğiz. Acaba şey derler mi işte görüşmek için izin almış falan diye kafama taktım biraz. Aynı sektör de ama birbirlerinden ancak bir firma diğerine haber verirse öyle haberleri olur. Şu an aldığım maaş düşük kalıyor gerçi daha 6 aydır burada çalışıyorum ama bir kaç kişi hep maaş yüzünden ayrıldı . Bende yüksek teklif ederlerse ayrılırım diye düşündüm.

CV mi bir iş sitesinde görmüşler beğenmişler görüşmek istiyorlarmış tesadüfen bende bu hafta içi bir gün izinliyim hastane işim var diye o gün de online olarak görüşeceğiz. Acaba şey derler mi işte görüşmek için izin almış falan diye kafama taktım biraz. Aynı sektör de ama birbirlerinden ancak bir firma diğerine haber verirse öyle haberleri olur. Şu an aldığım maaş düşük kalıyor gerçi daha 6 aydır burada çalışıyorum ama bir kaç kişi hep maaş yüzünden ayrıldı . Bende yüksek teklif ederlerse ayrılırım diye düşündüm.
Anladımm ozaman duyulur yanlis anlarlar işyeri bilirim arkasındabirsürü şey derler yok ondan sebep iznine ayrıldı falan dediğin gibi

Son düzenleme:
Afiyet olsun canım
Sağol canim
Çarşamba günü bir firma ile görüşeceğim görüşme teklifi ettiler. Şu an hali hazırda bir yerde çalışıyorum kızlar ama dudağım uçukladı stresten acaba duyulur mu görüşeceğim olumlu sonuç alırsam ayıp olur mu şu an çalıştığım yere diye düşüne düşüne
Hiç takma canım. Sana neresi cazip gelirse orayı değerlendir.
Elinde tutmak isteyen ücretini artırsın.

Anladımm ozaman duyulur yanlis anlarlar işyeri bilirim arkasındabirsürü şey derler yok ondan sebep iznine ayrıldı falan dediğin gibi
Hastaneye de gideceğim canım randevularım da var onu da o gün araya sıkıştırmış oldum ama bakalım işte hayırlısı neyse o olsun diyorum sonuçta ekmek parası takacak bir şey yok beğenmeyen istemeyen güle güle desin amannn
Sağol canim

Hiç takma canım. Sana neresi cazip gelirse orayı değerlendir.

Elinde tutmak isteyen ücretini artırsın.
🙏🥰

Çok sevgili arkadaşlar bütün bildirimleri not aldım. zeyneppk zeyneppk ile Lavinia_98 Lavinia_98 tartilarini paylasmadi. Kaptanlarimizin tartı bildirimlerini paylaşıyorum. Heyecanla açıklamamı beklediğinizi biliyorum. Transfer olayını ben tabloyu paylaştıktan sonra yapalım . :dua:Acilen dışarı çıkmam gerekiyor.
Kaptanlarimin tartı bildirimleri :KK36:
Eki Görüntüle 3314668
Fark -100 gr
Eki Görüntüle 3314669
Fark -600 gr
Her iki kaptanımizi da tebrik ederiz. :KK9:
Çok yakında geliyoruuum :KK36::KK36::KK36:
Ay paylasim yapacaktim temizlige daldim
CUma 78.4
Bugun 78.9
Fark +500 haftasonu kacti biraz cumaya eksiye duser insallah
blonde ambition blonde ambition

Ayyyyy tazefasulye sebze az kalorili iyi etmişsin yemeğimi yaptın akşama 1günde dinlenince daha güzel oluyor heee 🤤
Bende öyle severim birgun öncesi pişirir dinlendiririm
gezegenfeza gezegenfeza kaptoşumm busaate kadar 600 zu tamamladım 2 saat kaldı:spor: ama hoplarken göbeğim mutlaka baya hoplanırdı sezaryen göbeğim düzene giriyor galiba 🥺 amakorsede almam lazım belkidaha iyi toparlanır
Süpersin bacım göbek taş oluyor taş
Hakkına hayırlısı olsun canım

Dışarıda işim cikti yine yürüyerek gittim fena yoruldum 10 bin adimi Sabah hızlı tempolu idi
20231009_150631.jpg

X