Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Canım bu bir kaç gün önce ki Cuma yada Cumartesi kilon kaçtı ? Onu bildirmedin ? Pazartesiden değil Cumadan hesaplayacağız? Cuma ve bu gün . Elhan nasıl olacak ?

Siz beni ilk zamanlari görseydinix 2 hafta ust üste kaptan olmustum herhafta erim erim eridim habire şu sıra yavaşladım
Biz de ilk haftalar ikişer üçer kilolar verdik joum,kendimize haksızlık etmeyelim
Artık yavaşlaması normal. Burada fazla kilo vermek takıma katkı saglamamızı sağlıyor gerçekten güzel bir his ama ben hızlı vermek de istemiyorum bir taraftan. Çok kısıtlı diyet yaptığım zamanlarım oldu ama dönüşü çok hızlı oluyor senelerdir diyet yapıyorum. Çok güzel kilo veriyorum ama sonra bir bakmışsın fazlasıyla geri geliyorum. O yüzden artık dengeli beslenmeye gayret ediyorum

Gün içinde fırsat buldukça bu sayfaya zaman ayirsan böyle olmazdi canım. Okuduğun, yazdığın her yorum eksi gelmen için bir fırsat. Tek başına istediğin kadar uğraş motive olamazsın. Bu kadar iddialı konuşuyorum. Dün gece mesaj yazmıştım cevap verdin mi bilmiyorum cuma tartina ne yazacağım bilmiyorum. Pazartesiyi yazsam bayağı artisin. Nasıl istersen öyle yapalım artık.

Aslında bizde birseyler öğreniyoruz canım yaa bilgilerini bizimle paylasman veya uyarmak bence çok iyi hatalarımızı biliriz

Olması gereken aslında sidoşş mesela patates diyeti varmış versende onla gene aninda alıyorsun kiloşu

Canım bu bir kaç gün önce ki Cuma yada Cumartesi kilon kaçtı ? Onu bildirmedin ? Pazartesiden değil Cumadan hesaplayacağız? Cuma ve bu gün . Elhan nasıl olacak ?
Tam da bunu düşünüyordum. Kaptanım eğer Beth18 isterse onu hazırlığa alalim bu hafta. Bildirimi eksik. Bugünü baz alsak takım için iyi olmayacak . Yarışmacı sayın azalacak ama olumsuz bir şey olmaz korkma.

Aslında bizde birseyler öğreniyoruz canım yaa bilgilerini bizimle paylasman veya uyarmak bence çok iyi hatalarımızı biliriz
Öyle de vaktiyle bir arkadaşımız gücenince söz verdim karışmam daha diye
Hatta bu haftaya kadar menüleri okumuyordum bile, dayanamam dalarım diye
Yine böyle kalsın, kimse incinmesin

Son düzenleme:
Evet bu şekilde haksızlım olur çünkü Cuma gerçek sonucunu bilmiyoruz. Hiç bir dönüşte yapamadı. Haksızlık olmasın. Hazırlığa alalım.

Cevap verdim. Gün içinde okulda çok yoğun oluyorum. Daha sonra eve gittiğimde direkt çocuklarım geliyor hiç vaktim olmuyor. Birde kilo vermek konusunda çok motive değildim bunun da etkisi vardi

Öyle de vaktiyle bir arkadaşımız güvenince söz verdim karışmam daha diye
Hatta bu haftaya kadar menüleri okumuyordum bile, dayanamam dalarım diye
Yine böyle kalsın, kimse incinmesin
HAyır yaaaa bana deyin hahahaha bilmediğum şeylerde çikıyo mesela Elhan ablam turp şişiriyor dedi bilmiyodum iyiki dedi hatta

Olur mu kaptanım. Buraya neden yazıyoruz menülerimizi, yanlışımız varsa bilelim diye teşekkür ederim ben sana güzel uyarın için

İki ayrı et grubunu mangal dışında yemiyorum genelde evet haklısın kesinlikle iyi değil ama arada oluyor zaten ayran da kola içmeyim diyeydineyse zaten yılın son pikniğiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…