Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Marine ederken sakıncalımı bilmiyorum
Mesela etli yemeğin yanında ayran, cacık, yoğurt tüketmek doğru değil
Etli yoğurtlu mantı, çökerme kebabı ( çok severim), iskender bunlara örnek
Et varsa mutlaka salata olmalı, zaten başka birşey yenmeden de doyuluyor
Evet canım, iki hayvan etini karıştırmak da doğru deyilmiş
Kuru fasulyeye de et koymak doğru deyilmiş( eşim etsiz yemez)
Geçen gün programını uyguladığım yerde mantarlı, sebzeli kuru fasülye yaptılar, Birgün deneyeceğim

Son düzenleme:
Evettt çoğunu biliyorumm hatta mantarada yoğurtla karıştırmamak gerekir allah muhafaza zehirleniyosun ama yapan var benimki zaten etli yemek yemez bende etmiyorum izgara yap ye salatamız bol olur elbetki bide patates püresi ayran falan hic etmedim yanlarina aklima gelmezdi

Öyle de vaktiyle bir arkadaşımız gücenince söz verdim karışmam daha diye
Hatta bu haftaya kadar menüleri okumuyordum bile, dayanamam dalarım diye
Yine böyle kalsın, kimse incinmesin

Sizlerde haklısınız kimi insanlar eleştiriye açık olmuyor
Zıplamaktan karnım indiğini farketrim acaba kaslarımmı sertleşti dahada kahvaltıda epey yedim hiç sişmedim
Siklasmissindir kesin canım yağın kasa dönüşüyor

Aynen alıınca rahatsız etmeye başladı artık,dönem döenm alıp verecem artık sonu yok bunun çünkü.
Ablaa sen nasıl oldun kafam gitti soramadım benim sıpa geceleri hep uyandı dişimiz malumm çok dertli bi diş geliyo resmen aşırı uykusuzum

Aa gerçekten çok doğru. Teşekkür ederim ablacım
Rica ederim canım, bak birdahasına böyle dene aradaki şişkinlik yada doygunluk farkını gözlemleyeceksin

Önemli iki not daha

1- et yedikten sonra sıvı almak için 2 saat beklemek gerek, yoksa yine yediklerimizin hazmı tamamlanmıyor

2- yemekten hemen sonra meyve yada tatlı herhangi birşey yenmemesi gerekiyor
Tatlı çabuk hazmedildiği için daha yemeğin hazmı bitmeden yenirse yemek yine çöp olup hazım sistemi karışıyor, en erken 2 saat sonra yenmeli yada yemekten en erken 45 dakika önce yenmeli

Ne çok hata yapıyoruz
Yemek zaten yanlış, birde hemen arkasından tatlı yiyoruz
Birde nolur ye, lütfen ye, hadi ye, bak senin için yaptım yemeden göndermem ölme sürün yapıyoruz

Ablaa sen nasıl oldun kafam gitti soramadım benim sıpa geceleri hep uyandı dişimiz malumm çok dertli bi diş geliyo resmen aşırı uykusuzum
Ben 3 gündür açtım resmen,cumarteside MR çekildi 15 gün sonra belli olacakmış ona göre dr randevusu alacam bekliyorum.
Diş zordur umarım çok kolaylıkla çıkartır,eskiden taze soğan yada pırasa verirlerdi kşısın diye çok etkili oluyor oda.

Ben 3 gündür açtım resmen,cumarteside MR çekildi 15 gün sonra belli olacakmış ona göre dr randevusu alacam bekliyorum.
Insallah guzel sonuçlar alırsin ya
Diş zordur umarım çok kolaylıkla çıkartır,eskiden taze soğan yada pırasa verirlerdi kşısın diye çok etkili oluyor oda.
Diş kaşıyıcı var buzluktan çikarinca rahatlıyo ama bunu geceleri veremem iste oyüzden meme sevdası oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…