Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle de vaktiyle bir arkadaşımız güvenince söz verdim karışmam daha diye
Hatta bu haftaya kadar menüleri okumuyordum bile, dayanamam dalarım diye
Yine böyle kalsın, kimse incinmesin
Fezom aynı şey benim de başıma geldi. :KK14:Tatli yemeyeydin iyiymis, dediğim bir arkadaş dandunlugumdan başladı, senden kurtuldum çok şükürle bitirdi . İnsanları incitmek en büyük korkum ama incitilmeye de artık müsaade etmiyorum :63:

HAyır yaaaa bana deyin hahahaha bilmediğum şeylerde çikıyo mesela Elhan Elhan ablam turp şişiriyor dedi bilmiyodum iyiki dedi hatta
Katılıyorum ne kadar biliyoruz desek de bilmediğimiz birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Sahi bugün senin omleti yapacağım üşenmezsen tarifi bir daha yazabilir misin:-)

Şimdi gördüm kuzum 🥰
Müsadenle senin menünü örnek göstererek hepimizin yaptığı yanlışa dikkat çekmek istiyorum

Akşam menüsünde hem ızgara köfte hem tavuk ızgara var, iki ayrı et grubu karışmış, bir de ayran içmişsin, üstelik ekmek te var
Et ve süt ürünleri karıştırılmamalı
İki ayrı et grubu karıştırılmamalı
Et, ekmekle deyil bol yeşillikle yenmeli

Bunu denedim, fazla yediğim halde hiç şişkinlik olmadı ve daha uzun süre tok tuttu

Kırdıysam affet
kendime sözüm vardı, kimsenin menüsüne karışmayacaktım, bundan sonra sözüme sadık kalmaya devam edeceğim 🥰
Aaaa bilmiyodum bak sini gördüm bunu et ve süt ürünleri karıştıran çok aslinda abla ete doküp dolaba koyuyolar yumuşasın diye acaba yanlışmı🤔
Evett et ekmek le yenmez kocam hiç yemez demekki doğru yapıyor bende mutlaka bi ısırık alıyorum ekmekle ben yanlış yapmışım ozaman 😁
Iki ayrı et gurubu dediğin köfteyle tavukmu 🤔

Olur mu kaptanım. Buraya neden yazıyoruz menülerimizi, yanlışımız varsa bilelim diye teşekkür ederim ben sana güzel uyarın için ❤️

İki ayrı et grubunu mangal dışında yemiyorum genelde evet haklısın kesinlikle iyi değil ama arada oluyor zaten:KK16: ayran da kola içmeyim diyeydi:KK64:neyse zaten yılın son pikniğiydi 🤭
Eskiden bende çok karıştırırdım, neyseki kıyma yemiyorum, sadece tavuk tercih ediyorum

Ekmeği zaten kestim

Ayran aklıma gelmez ama cacık yapardık, çok kalabalık olmazsa onu da yaptırmıyorum

Yemekle birlikte içecek almak yemeğin düzgün hazmedilmesini önleyip çöp olmasını sağlıyormuş, su içmezsek rahat yutabilmek için bol çiğnemek gerekir, zaten ağızda hazım başladığı için yediklerimiz çöp olmuyor

Fezom aynı şey benim de başıma geldi. :KK14:Tatli yemeyeydin iyiymis, dediğim bir arkadaş dandunlugumdan başladı, senden kurtuldum çok şükürle bitirdi . İnsanları incitmek en büyük korkum ama incitilmeye de artık müsaade etmiyorum :63:
Hâlbuki senin uyarıların bile çok tatlış🥰 amaaan ne kibirli insanlar var onu da görmüş oluyoruz 😏

Katılıyorum ne kadar biliyoruz desek de bilmediğimiz birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var. Sahi bugün senin omleti yapacağım üşenmezsen tarifi bir daha yazabilir misin:-)
Hahahaha keske not defterimde silmeseydim ama tekrar özenle yazayim sidoş

Şimdi önce domates ve biberleri kesiyoruz yağlö tavada diziyoruz kapağini kapatıp pişiriyorum biberlerde kızarsın cok daha güzel olur piştimi üstlerine pulbiber karabiber ve kekik serp tuzda aynı şekilde

Omlee gecelim gözkararıyla attim aslında
2 yumurta
Biraz yulaf
Suda bekletilmiş cahia tohumu oda 5 dk bekletsen az suda hemen sisiyor
Cörek otu
Dereotu
Az tuz

Domateslerede üstlerine gezdir altı ustü kapagiyla cevir

20231004_124147.jpg

Cevap verdim. Gün içinde okulda çok yoğun oluyorum. Daha sonra eve gittiğimde direkt çocuklarım geliyor hiç vaktim olmuyor. Birde kilo vermek konusunda çok motive değildim bunun da etkisi vardi
Buradan uzak olmasan ihtiyacın olan motivasyona ulaşırsın. Kuzum bir şekilde çözümü sen bulacaksın. Ben her zaman destek olmaya hazırım. Takım kaptanin , arkadaşlar da öyle. :KK36:

Eskiden bende çok karıştırırdım, neyseki kıyma yemiyorum, sadece tavuk tercih ediyorum

Ekmeği zaten kestim

Ayran aklıma gelmez ama cacık yapardık, çok kalabalık olmazsa onu da yaptırmıyorum

Yemekle birlikte içecek almak yemeğin düzgün hazmedilmesini önleyip çöp olmasını sağlıyormuş, su içmezsek rahat yutabilmek için bol çiğnemek gerekir, zaten ağızda hazım başladığı için yediklerimiz çöp olmuyor
Aa gerçekten çok doğru. Teşekkür ederim ablacım 🫶

Hahahaha keske not defterimde silmeseydim ama tekrar özenle yazayim sidoş

Şimdi önce domates ve biberleri kesiyoruz yağlö tavada diziyoruz kapağini kapatıp pişiriyorum biberlerde kızarsın cok daha güzel olur piştimi üstlerine pulbiber karabiber ve kekik serp tuzda aynı şekilde

Omlee gecelim gözkararıyla attim aslında
2 yumurta
Biraz yulaf
Suda bekletilmiş cahia tohumu oda 5 dk bekletsen az suda hemen sisiyor
Cörek otu
Dereotu
Az tuz

Domateslerede üstlerine gezdir altı ustü kapagiyla cevir

Eki Görüntüle 3314421
Çok teşekkür ederim bitanem. Bir kere yaparsan bir daha unutmam inşallah :KK60:

Çok haklısın, ben günlerce ağlamıştım ne dedimki diye ve tekrar takıma girmek için kendime o şartı koştum, orda söz verdim, tekrar döndüm. Yoksa benim için tekrar gelmek söz konusu bile olmazdı🥰

X