Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_1660.jpeg
Kahvaltım
Salça gibi duran çemen

IMG_1668.jpeg
Akşam yemeği
Kabak yemeği çok oldu, kalmasın diye yedim çünkü yalnız ben yiyorum

1,5 lt su
3 kupa kahve
Elhan Elhan

08.10.2023 pazar
11.30
Sade Türk kahvesi

13.20
Salata
Antakya soslu tavuk döner ( ekmeksiz, lavaşsız sade )

15.41
Pinin 0 şeker berry hibuskus çayı içine 2 tane kurutulmuş berry attım
3 tam ceviz içi

18.30
3 kepçe şehriyeli terbiyeli tavuklu çorba

20.00
Bir tane incir
Ufak bir kasenin yarısından biraz fazla kuruyemiş

Su:2.5 lt

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan

Selamlar, sevgiler bacılar. :KK68: :KK68:
Pazartesi tartı bildirimlerimizi yarın 13.00' e kadar fotoğrafsiz paylaşalım. Kaptanlarimiz özel mesaj yoluyla bildirimlerini bana fotoğraf tarih bilgisi ile ulaştıracaktır. Pazartesi sabahı bol eksiyle uyanmanizi dilerim. :dua::KK36:
Masterfit Yarışması 86. Etap06.1009.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN77.1
Ysmnondr Ysmnondr 83.35
menekse_kokusu menekse_kokusu 68.6
yazarhanim35 yazarhanim35 84.3
sibel_84 sibel_84 74.15
FitVenus FitVenus 59.4
Beth18 Beth18
zeyneppk zeyneppk 78.4
flziso flziso 69.5
Mavi Takim
gezegenfeza gezegenfeza KAPTAN85.1
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 68.55
Jou Jou 65.7
Ellssa Ellssa 80.1
Lavinia_98 Lavinia_98 67.3
s i d e l y a s i d e l y a TRANSFER67.3
askrhpozitif askrhpozitif 88.25
Elhan Elhan 73.3
Nergis 35 Nergis 35 65.4
Hayalkuran Hayalkuran 78.2
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
sonundaoldu sonundaoldu 72.0
Lonely single girl Lonely single girl 66.0
60kiloyum 60kiloyum 91.7

Son düzenleme:
Yaaaaaaa bende o yaşta öyle istemiştim erkek kardeşimi istememiştim hahahaha ayrı bi odam olsun istiyordum yeni eve geçtiğimizde :KK70: en büyük odayı ben almıştım :KK70: ben evlendim benim odamı aldı :KK70:
😂 ben de senin gibiydim canım da bunun öyle değil. Bunun derdi o değil. Odası çok büyük ve tek onun zaten ve güzel de pembe beyaz çocuk odası takımı var canım. 10 yaşına daha yeni girecek ama bu renkler bebek , çocuk rengiymiş öyle diyor bizimki konsepti değiştirmek istiyor 😂😂 Hey Allahım o bana özenmeye başladı bu ara her şeyime ralip oluyordu zaten simdi de yatak odasını benimkinden istiyormuş. Benimki gibi ahşap olmalıymış böyle ceviz ağacı alacağım bende her şeyi ahşap ve siyah tonlar olabilir vs. Yani tamam da ona geçmek için bir kaç yıl beklesek daha iyi değil mi dedim yookkk bir kaç haftadır söyleniyor 🤣 Neyse tam istediği renklerde çok güzel oda takımı , leptopu için masası , kitaplığı hepsi harika oldu çok modern ağaç tonları bayıldım ama ne bileyiiimmm sanki 18 de oda takımı gibi hayret yaaaa 😂🤣 pembe renkleri artık sevmiyormuş bizimkisi ergen moda geçtik bakalım Allah sonumuzu hayır etsin.

08.10.2023 pazar
11.30
Sade Türk kahvesi

13.20
Salata
Antakya soslu tavuk döner ( ekmeksiz, lavaşsız sade )

15.41
Pinin 0 şeker berry hibuskus çayı içine 2 tane kurutulmuş berry attım
3 tam ceviz içi

18.30
3 kepçe şehriyeli terbiyeli tavuklu çorba

20.00
Bir tane incir
Ufak bir kasenin yarısından biraz fazla kuruyemiş

Su:2.5 lt

blonde ambition blonde ambition Elhan Elhan
Tatlım afiyet olsun. :KK68:Antakya soslu döner ekmeksiz nasıl oldu :confused:

😂 ben de senin gibiydim canım da bunun öyle değil. Bunun derdi o değil. Odası çok büyük ve tek onun zaten ve güzel de pembe beyaz çocuk odası takımı var canım. 10 yaşına daha yeni girecek ama bu renkler bebek , çocuk rengiymiş öyle diyor bizimki konsepti değiştirmek istiyor 😂😂 Hey Allahım o bana özenmeye başladı bu ara her şeyime ralip oluyordu zaten simdi de yatak odasını benimkinden istiyormuş. Benimki gibi ahşap olmalıymış böyle ceviz ağacı alacağım bende her şeyi ahşap ve siyah tonlar olabilir vs. Yani tamam da ona geçmek için bir kaç yıl beklesek daha iyi değil mi dedim yookkk bir kaç haftadır söyleniyor 🤣 Neyse tam istediği renklerde çok güzel oda takımı , leptopu için masası , kitaplığı hepsi harika oldu çok modern ağaç tonları bayıldım ama ne bileyiiimmm sanki 18 de oda takımı gibi hayret yaaaa 😂🤣 pembe renkleri artık sevmiyormuş bizimkisi ergen moda geçtik bakalım Allah sonumuzu hayır etsin.
Maşallah. Sağlıkla, sevgiyle büyüsün. 🧿🙏

Yaaa ama çok şanslı senin gibi kararlarına saygı duyan bi annesi olduğu için 🥹

Tatlım afiyet olsun. :KK68:Antakya soslu döner ekmeksiz nasıl oldu :confused:
Teşekkür ederim ablacım :) salata üstü döner söylemiştim üstüne de Antakya sosu seçeceğini seçmiştim ama salata sıcak sosla yanar diye salatası ayrı döneri ayrı tabakta geldi. Ekmeksiz bir seçenekti zaten o şekilde tükettim

Teşekkür ederim ablacım :) salata üstü döner söylemiştim üstüne de Antakya sosu seçeceğini seçmiştim ama salata sıcak sosla yanar diye salatası ayrı döneri ayrı tabakta geldi. Ekmeksiz bir seçenekti zaten o şekilde tükettim
Nasıl sundular diye merak etmiştim doğru yapmışlar. Sosu ekmeğe döküp ekmeğe de çıtırlik veriyorlar ya ondan merak ettim.

Selamlar, sevgiler bacılar. :KK68: :KK68:
Pazartesi tartı bildirimlerimizi yarın 13.00' e kadar fotoğrafsiz paylaşalım. Kaptanlarimiz özel mesaj yoluyla bildirimlerini bana fotoğraf tarih bilgisi ile ulaştıracaktır. Pazartesi sabahı bol eksiyle uyanmanizi dilerim. :dua::KK36:
Masterfit Yarışması 86. Etap06.1009.10FarkYüzde
Kırmızı Takım
blonde ambition blonde ambition KAPTAN77.1
Ysmnondr Ysmnondr 83.35
menekse_kokusu menekse_kokusu 68.6
yazarhanim35 yazarhanim35 84.3
sibel_84 sibel_84 74.15
FitVenus FitVenus 59.4
Beth18 Beth18
zeyneppk zeyneppk
flziso flziso 69.5
Mavi Takim
gezegenfeza gezegenfeza KAPTAN85.1
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 68.55
Jou Jou 65.7
Ellssa Ellssa 80.1
Lavinia_98 Lavinia_98 67.3
s i d e l y a s i d e l y a TRANSFER67.3
askrhpozitif askrhpozitif 88.25
Elhan Elhan 73.3
Nergis 35 Nergis 35 65.4
Hayalkuran Hayalkuran 78.2
HAZIRLIK BÖLÜMÜ
sonundaoldu sonundaoldu 72.0
Lonely single girl Lonely single girl 66.0
60kiloyum 60kiloyum 91.7
Allahın izniyle bu cuma katılacağım.

YAaa yerim onu ergene girdi artık gençlesti ana kiz böyle dedikodu yapıyonuzmu hiç yada kahve falan içiyormusunuz

X