Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Denemek isteyen varsa

Gönül Ateşsaçan, “Havuç suyu, keten tohumu ve zeytinyağı ile karıştırıldığında metabolizmayı hızlandırır ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur dedi. Herkesin küçüklükten beri havucu sevdiğini söyleyen Dr. Gönül Ateşsaçan, "İçerisinde bol vitamin ve besin maddesi bulunmaktadır.

İnşallah canım su tutmuştur. Gerçi dün suyu da çok içtim.yoruldukca büyük bardakla devirdim gitti suyu
O değilde sibos bomba olcaktik tirt olduk ya kız elimizde patladı sibel_84
@flziso sen bari iyi ver bu hafta yüzümü kara cikarma
Aynen valla tirt çıktık. Ama cumaya kadar zaman var. Dur bakalım belki pazartesi sahlaniriz
İnşallah canım öyle olur.
sibel_84 kalk kalk hele bir kükre şöyle
Eki Görüntüle 3314113
Rakibimin moralsizligine dayanamam.
Kalktım kalktım. Güzel bir uyku çektim. Gece de uykusuzdum. Onun da etkisi var artı cikmamda tabi.
Denesek mi acaba?

Sporu cok zorladın dün oda yapabilir haa bendede olmuştu

Bikere denemekle birsey olmaz herhalde ya

Sporu cok zorladın dün oda yapabilir haa bendede olmuştu
Zaten ben spor yapınca ertesi gün artı cikiyorum canım ama bu kadar hiç çıkmamıştır.
Bikere denemekle birsey olmaz herhalde ya
Önümüzdeki hafta deneyelim canım. Bu hafta cumaya kadar hurma ile devam edeceğim.

Diyetini uyguladığım kişinin piyasaya sürdüğü, içinde vücuda zarar vermeyen bitkilerin olduğu karışım

Afiyet olsun canım ödem tuttuğunu şu şekilde de anlayabilirsin çok su içip az tuvalete çıkıyorsan vücut ödem tutmuş denektir

Doğrudur yaa

Tamam canım güsel sonuçlar alırsın insallah
İnşallah canım..dur bakalım cumaya daha çok var
Afiyet olsun canım ödem tuttuğunu şu şekilde de anlayabilirsin çok su içip az tuvalete çıkıyorsan vücut ödem tutmuş denektir
Dün gece hiç WC.ye kalkmadım gitmedim. Normalde gece iki kere WC.ye giden ben. Akşam ile sabah arasında benim 1300-1400 arası fark olurdu. Ama bu sabah gece ile gündür resmen nerdeyse aynı kilodaydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…