Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mantıklı sabah yumurta yemek oda protein kocam unutmazsa getirecek insallab bende bi denerim ins kilo almam
Ya napayım sabah da yersem tiksinirim. Hatta oglede de ya activa yoğurt ya da yine kefirle götürürüm akşama hurmalı yoğurt yerim
Afiyet olsun canım
Keşke birazını bana versen 0 hırs bende ki
Ama fazlası da zarar inan ki

Bu hafta 77 ye iniceeemmmm görürsün ama sen niye bana sürekli beğenmedim atıyon yav ?
Nasıl beğeneyim bu lafı ben hırslı olalım, verelim diye uğraşıyorum sen orda kalkmış sıfır hırs duyorsun Muhteşemler falan atıp aaaa ne güzel biz de sıfır hırs olsak, hiç kilo vermesek tontiş tontiş kalsak mı diyim hıhhh beğenmem tabi o lafları
Bu hafta ben de 76'yı hatta 75'i görsem keşke
Ayrıca bu kızın nice ne yazıyor Hırslı sarışın yazıyor orda aaa aşk olsun

Bebeğiiimmmm ben zayıflama konusundan bahsetmiyorum hayatta hiç bi konuda hırslı olmadım olmak isterdim ama yapamıyorum elimde değil ulan ne yapıyım sen bu gidişle 74ü bile görürsün hırslı sarışıınnn

Oooo ayrı o devam ediyor kuşum.
Ama haftalık rakiplerden geçen hafta rakibim sendin ve çok da iyi iş çıkardın maşallah sana ama 2.300grm vererek ben kazandım.
Ben olayı yanlış anlamışım o zaman. Ben kasıma kadar anladım. Neyse geçen hafta regl le rağmen 1050 vermem bir mucize idi

Evetttt aslında yoğurt benimde iştahımı açarr dogru diyosun bütün gün emziriyorum gece bile dahil onları aklima gelmedii faydalı ama emzirdikçe açar beni iyice halsız ve sinirli olurum en iyisi ben proteinlere devam buarada çok tatlı anlattın olsanda seni yesemmm

Menü yu yazayım da ağzımı kapatayım.
Sabah 9.30

Yesil içecek yaptım ilk defa
Maydanoz roka salatalık limon yarım elma

12 de
1 haşlanmış yumurta
Domates

Saat 15 de
1 Salatalık 1 havuc

Akşam 17.30
1 tabak bamya yemeği
2 kaşık Bulgur pilavi
3 kaşık puding

Kaç gündür canım tatlı istedi kendi yaptığım ev puding az şekerli 3 kaşık yedim
Telafisi için 100 ip atlicam
Şu 2 litre
Spor 16 bin adım yürüyüş
Elhan gezegenfeza

Yanlış anlaşılmış
Ben olayı yanlış anlamışım o zaman. Ben kasıma kadar anladım. Neyse geçen hafta regl le rağmen 1050 vermem bir mucize idi
Ahaaa bir yanlış anlaşılma daha Elhan isteyince Bu hafta ki gibi tablonun altına seçtiğmiz rakipleri yazdık ve bende seni saçtim yaaaa... Hatta o zmanda gene karıştırdın diye tekrar tekrar Elhan ile sana hatîrlattik
Sonra sen kasımda memlekete gitmem lazım vs. Diyince ben de şakalasınca o konuda ordan çıktı yani o ekstra olarak, ayrı bir yarış
Nasıl yarış kasımda bitiyor mu
Burda yanlış anlaşılma artık Nirvanasını yaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…