Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aman iyi edersin bi dene benimki unutmuş 🤦‍♀️
Yarından itibaren başlıyorum.
Dukan birası da içmen lazım
Sibel’e rakip 😂
Teker teker gelin
Nergis 35 Nergis 35 bak akşama 3 mil var sen 4 yap😂
Bende 5 mil yaparım. Üstüne de zumba yaparım.
Yanlış anlaşılmış 🙈😂😂🤪

Ahaaa bir yanlış anlaşılma daha 😅🤣😂 Elhan isteyince Bu hafta ki gibi tablonun altına seçtiğmiz rakipleri yazdık ve bende seni saçtim yaaaa... Hatta o zmanda gene karıştırdın diye tekrar tekrar Elhan Elhan ile sana hatîrlattik 😂
Sonra sen kasımda memlekete gitmem lazım vs. Diyince ben de şakalasınca o konuda ordan çıktı yani 😂😀😄 o ekstra olarak, ayrı bir yarış

Burda yanlış anlaşılma artık Nirvanasını yaşıyor :KK70:
İyi tamam öyle olsun. Yaşlılık naparsin.
Ahhh Sibel el mi yaman bey mi yaman hadı bakalım
Yaw dedim ya teker teker gelin.

merhaba kızlarrr güzel bir haftasonu diliyorum :halay::halay::halay:

dün sabah için kağıt hazırlamamışım, acelem de vardı hızla evden çıktım. tartılamadım. cumartesi sabahı tartılıp listeye gireyim dedim ama işyerinde de bir sorun çıktı canım sıkıldı. ondan hadi kalsın dedim bu hafta 🤷🏼‍♀️

25EFA0E6-8CFD-4AC2-A0C4-05F2D0AFF1F3.jpeg

dün sabah için kağıt hazırlamamışım, acelem de vardı hızla evden çıktım. tartılamadım. cumartesi sabahı tartılıp listeye gireyim dedim ama işyerinde de bir sorun çıktı canım sıkıldı. ondan hadi kalsın dedim bu hafta 🤷🏼‍♀️

Eki Görüntüle 3313751
Sağlık olsun önemli olan o

Eki Görüntüle 3313751
Görsel her zamanki gibi şahane :KK60:İşlerin yoluna girsin inşallah takıma girersin canım. :dua:Migi' nin selamı var. Dün gece Instagram'da konuştuk seni çok özlemiş Fulya napıyor dedi. Bu arada askrhpozitif askrhpozitif ve Diyet Salata Diyet Salata ya da çok selam söyledi. :KK68:

Menü yu yazayım da ağzımı kapatayım.
Sabah 9.30

Yesil içecek yaptım ilk defa
Maydanoz roka salatalık limon yarım elma

12 de
1 haşlanmış yumurta
Domates

Saat 15 de
1 Salatalık 1 havuc

Akşam 17.30
1 tabak bamya yemeği
2 kaşık Bulgur pilavi
3 kaşık puding

Kaç gündür canım tatlı istedi kendi yaptığım ev puding az şekerli 3 kaşık yedim
Telafisi için 100 ip atlicam
Şu 2 litre
Spor 16 bin adım yürüyüş
Elhan Elhan gezegenfeza gezegenfeza
Afiyet olsun canım 🥰
Sibeeğğl 100 ip var

:KK31::KK31::KK31:Kızlar bir fikrim var
Elhan ile şakalaşıken ordan ilham aldım ve eski takımda benzer bir şey yaptığımız aklıma geldi. Her hafta bireyselde kim birinci olduysa 🎤:sampiyon: bunu bize nasıl başardığını anlatıyordu. Çünkü o kadar yüksek rakamlar gerçekten de genelde sıradan şeylerle gitmiyor. Mutlaka bizlere ilham verecek ve bir kaç taktik öğrenmemizi yada bilmeden yaptığımız minik hatalar varsa fark etmemizi sağlayıp. Güzel katkıları olacaktır.Ayrıcada mutlaka motive edici olacaktır.

🎤:sampiyon: @flziso seninle bu gün başlayalım ve bundan sonra her hafta birincimiz devam ettirsin.
Evet Filizcim bu hafta -3 kilo:nazar: vermeni sence neye borçlusun ? Neler yaptın ? Hadi bize bitirdiğin hafta neler yaptığını anlat
Ben çağırdım gelmedi tam da bunu isteyecektim rakip kaptan :KK14:

Eki Görüntüle 3313751
Haftaya gel ama bak ben 2. Haftadan kaptan bile oldum 🥰

Allah'ım Aslan' in içli köfteleri çok lezzetli olsun dayanamasin üç beş yesin :dua::dua::dua::dua:
İrademe hakimim hocam. Dün o kadar israr etti yemek icin müdür yardımcımız. Marul aldım bir dal.
Abooo ben nereye düştüm 5 mil ve zumba havlu atarım vallahi ayakta alkışlarım
Pis bir inadım var.
Üstüne de ütü yaparım
Afiyet olsun canım 🥰
Sibeeğğl 100 ip var
100 ip ben oturduğum yerde atlarım🤣🤣

Görsel her zamanki gibi şahane :KK60:İşlerin yoluna girsin inşallah takıma girersin canım. :dua:Migi' nin selamı var. Dün gece Instagram'da konuştuk seni çok özlemiş Fulya napıyor dedi. Bu arada askrhpozitif askrhpozitif ve Diyet Salata Diyet Salata ya da çok selam söyledi. :KK68:
saol tatlım amin 🤲🏻
aleyküm selam canım. ahahha Fulya yoğunluktan kurtulamamış deseydin 😁 ben de özledim onu. neden gelmiyor ki o da gelsin artık. eskiler teke tek dökülüyor :-)

X