Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Vay yavrum vay 😂😂 yenilmedin mi yenilgiyi kabul mu etmedin ? 😂😂
Yenilmedim. Çok pis hırsım var. Ve bu huyundan nefret ediyorum
Aylardır yürümeyen ben tabanları yagladim ne diyorsun:KK17:
Ay hocam. Neyse kilo vereceğiz iyi olmuş yurumeniz
Tahmini yazıyor rakibem. Adi adımlar o kadar kalori yakmaz. Tempona bağlı. Nabız 120' nin üstünde olmalı ki kaloriler yansın. Yine de yatmaktan iyidir. :rapci:
Ama hizli yürüdüm hocam.9 bucuk kilometre yürüdüm.yakmisimdir bir 500 bence
Ve de didişmeli :KK11:
Olsun olsun. Didismek iyidir

:KK31::KK31::KK31:Kızlar bir fikrim var
Elhan ile şakalaşıken ordan ilham aldım ve eski takımda benzer bir şey yaptığımız aklıma geldi. Her hafta bireyselde kim birinci olduysa 🎤:sampiyon: bunu bize nasıl başardığını anlatıyordu. Çünkü o kadar yüksek rakamlar gerçekten de genelde sıradan şeylerle gitmiyor. Mutlaka bizlere ilham verecek ve bir kaç taktik öğrenmemizi yada bilmeden yaptığımız minik hatalar varsa fark etmemizi sağlayıp. Güzel katkıları olacaktır.Ayrıcada mutlaka motive edici olacaktır.

🎤:sampiyon: flziso flziso seninle bu gün başlayalım ve bundan sonra her hafta birincimiz devam ettirsin.
Evet Filizcim bu hafta -3 kilo:nazar: vermeni sence neye borçlusun ? Neler yaptın ? Hadi bize bitirdiğin hafta neler yaptığını anlat

Evet kaptanım bende onu okumuştum nabız ne kadar yuksek olursa o kadar yağ yakarmis yürürken vitrine bakar gibi değil nefes nefese yürüyün diyorlar

Aynen hem çekişme hem didisme market alışverişi yaptım ilk defa chia tohumu aldim

Ayyy 2 gün bende öyleydim kollarım ağrıdı resmen kolay gelsin canim
Tatlım chian şifa olsun. Keten tohumu da al . Kullanmadan önce tane şeklinde kullanacaksan islat veya un haline getirip kullan. Omega yönünden çok zengin. :KK60: :KK60:

:KK31::KK31::KK31:Kızlar bir fikrim var
Elhan ile şakalaşıken ordan ilham aldım ve eski takımda benzer bir şey yaptığımız aklıma geldi. Her hafta bireyselde kim birinci olduysa 🎤:sampiyon: bunu bize nasıl başardığını anlatıyordu. Çünkü o kadar yüksek rakamlar gerçekten de genelde sıradan şeylerle gitmiyor. Mutlaka bizlere ilham verecek ve bir kaç taktik öğrenmemizi yada bilmeden yaptığımız minik hatalar varsa fark etmemizi sağlayıp. Güzel katkıları olacaktır.Ayrıcada mutlaka motive edici olacaktır.

🎤:sampiyon: flziso flziso seninle bu gün başlayalım ve bundan sonra her hafta birincimiz devam ettirsin.
Evet Filizcim bu hafta -3 kilo:nazar: vermeni sence neye borçlusun ? Neler yaptın ? Hadi bize bitirdiğin hafta neler yaptığını anlat
Mikrofonu Filize veriyoruz. Sahne sizin😂😂

Yenilmedim. Çok pis hırsım var. Ve bu huyundan nefret ediyorum

Ay hocam. Neyse kilo vereceğiz iyi olmuş yurumeniz

Ama hizli yürüdüm hocam.9 bucuk kilometre yürüdüm.yakmisimdir bir 500 bence

Olsun olsun. Didismek iyidir
Dokuzbucuk km bayağı yaktirmistir. İlk gün çok zorlamayacagim daha sonraki günler inşallah ben de artiririm. :KK60: Akşamki menunu bekliyorum. :confused:Yok mu özel günün falan :KK53:bana denk gelir belki. :KK66:

Kolay gelsin canım eveeet çok zor ya bitmiyor sürekli bi yer çıkıyor 😏

:KK70: fenasın :sus:yoksa geçen haftayı ,beni mi hatırlatıyorsun? Geçen hafta kendimi bile yenmişim 🤣 Hayati rekorumdu

Oohhh ellerine sağlık canımmm misss :temizlik:

Evet kaptanım bende onu okumuştum nabız ne kadar yuksek olursa o kadar yağ yakarmis yürürken vitrine bakar gibi değil nefes nefese yürüyün diyorlar

Aynen hem çekişme hem didisme market alışverişi yaptım ilk defa chia tohumu aldim

Ayyy 2 gün bende öyleydim kollarım ağrıdı resmen kolay gelsin canim
Teşekkür ederim kızlar azıcık yemeğe kadar ben uyuyayım 1-2 saat bari

Bana bak oyle yazdim diye birsey anlamadın dimi sadece söyledim cvp vermedin üstüne pislik🤣
Yaaa Bal küpüümmm beniimm 🍯 :KK60:
Ben senin neyine hangi sözüne alınayım deli kız 😃 söyleyeceğimi söylemişimdir , ekleyeceğim başka bir şey kalmadığı için konu bana göre bitmistir falan ondan cvp yazmaya gerek görmemişimdir tatlım . Son sözü sen söylemişsin işte daha neee 😂😄

Yaaa Bal küpüümmm beniimm 🍯 :KK60:
Ben senin neyine hangi sözüne alınayım deli kız 😃 söyleyeceğimi söylemişimdir , ekleyeceğim başka bir şey kalmadığı için konu bana göre bitmistir falan ondan cvp yazmaya gerek görmemişimdir tatlım . Son sözü sen söylemişsin işte daha neee 😂😄
Yaaa çok tatlısınnn🤗🤗🤗🤗 nedicem ayıp degilse sorma kaç yaşindasın🙈

Dokuzbucuk km bayağı yaktirmistir. İlk gün çok zorlamayacagim daha sonraki günler inşallah ben de artiririm. :KK60: Akşamki menunu bekliyorum. :confused:Yok mu özel günün falan :KK53:bana denk gelir belki. :KK66:
Akşama menü içli köfte :dua:Allahim nolursun ikiden fazla yemeyeyim.:dua:
Ham yapma hamlende bir toslayim da gör :KK59:
:işsiz::işsiz:
Bu hurma diyetiyle beraber spor ettinmi😇 blonde ambition blonde ambition
Yarından itibaren bende yapacağım. Ama sabah yiyemem. Sabah iki yumurta diğer öğünlerde hurma inşallah

Akşama menü içli köfte :dua:Allahim nolursun ikiden fazla yemeyeyim.:dua:

:işsiz::işsiz:

Yarından itibaren bende yapacağım. Ama sabah yiyemem. Sabah iki yumurta diğer öğünlerde hurma inşallah
Mantıklı sabah yumurta yemek oda protein 😍 kocam unutmazsa getirecek insallab bende bi denerim ins kilo almam 🤣🤣

Bu hurma diyetiyle beraber spor ettinmi😇 blonde ambition blonde ambition
Evet tatlım her gün yaptım. Ama çok halsizlik yapıyor dikkat et . Bünye durumuna bak ona göre yap. Ben abartmadan ,zorlamadan 30dakika yürüyüş. 30dakikada kondüsyon bisikleti yaptım. Ama senin beben var :emir_bebek: onu da hesapla :anne: peşinde zaten çok harekettesindir. Fena olabilirsin. Benim kız 10 yaş birde çok derli toplu, genelde kitaplarla vakit geçirmeyi seven , hatta bana da bir çok konuda yardımcı bile olan olgun bir çocuk + işim gereği hep bilgisayar başındayım . Spor yapmasam sıfır hareketlilik gibi oluyor kuzum. Ondan detokslarda yapmayın diyorlar olmasına rağmen ben toplam 1 saat ayırdım ve halsizlikte yaptı ama senin spor yapmamış halin benden hareketlidir ondan yapma bence

Menü bildirimi Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition sibel_84 sibel_84
Sabah
1 ev pogacasi
1 yumurtadan omlet
Öğlen 14.00 civarı
300 ml kefir
Birkac tane taze incir wc sorununa çözüm umuduyla
Ara 15.45
Küçük bi elmanın yarısı
Akşam 17.00
Resimde mevcut :halay:
İçinde közlenmiş biber 1 domates sarımsak sirke maydanoz dereotu var
1 dilimde peynir koydum yanına

Eklentiler

• 20231007_164327.jpg
    20231007_164327.jpg
    140,5 KB · Görüntüleme: 16
Hayıırrrrr buraya gel kaçamazsın :KK4:
🤪 geçen hafta Sibeli yenidim 🏆 Bu haftada seni yenicem 🤪😄😄 Kız ayrıca ben ne güzel hadi 76ya gidelim diyorum sen 78i pek bir sevdin galiba 77ye bile gelmiyorsun noluyor orda :KK4:
Bu hafta 77 ye iniceeemmmm 😂😂 görürsün 🤣 ama sen niye bana sürekli beğenmedim atıyon yav ? :KK14:

X