Popüler Konu LenaG ile MasterFit

IMG_20231007_112912.jpg
Jou Jou nun tarifi kahvaltiligim. Chiasiz :confused:
Biraz dağıldı ama olsun ya :KK73:

Benimki de 0 Rh pozitif
Et yememiz lazım 👍🏼
Et verin bize et 😂😂
Önemli bir husus daha var et konusunda
Mesela bir gün kırmızı et yiyorsak gün içinde başka bir etle karıştırmamamız lazım ( restoranlardaki karışık ızgara tabağı, yada evde mangal yapınca çok çeşit oluyor)
Etin yanında süt ürünleri yemememiz lazım ( genellikle cacık yaparız yada iskender, etli mantı, çökertme kebabı)
Etin yanında karbonhidrat olmamalı ( ekmek, yine mantı gibi gibi)
Çok dikkat edemiyoruz malesef
Ortaasya' daki atalarimiz hep et yermiş ama içimden bir ses yanında yoğurt , ayran da tüketiyordu diyor :confused: Ayrandan vazgeçemiyorum kaptanım🙈 hamur işi görmesem yemek aklıma gelmez. O yönden şanslıyım. Et, sebze, peynir bir de meyve olmazlarim. Kan grubum idare etsin. 40 yaşina kadar diyetten haberim yoktu. 60' i bir tek hamilelikte geçtim. 70' le doğuma girdim. Yaşlaninca bir yerde dikkat etmek gerekiyor maalesef. :KK14:

Off off pek lezzetli ve doyurucuydu . Teşekkür ederim tarifin için bitanemmm:KK36:Bundan sonra seni hep mutlu ederim merak etme :KK5:
Yaaa çok sevindim herkesin damak zevki farklı ya ondan sordum 🙈🙈 hem sıfır kalori bide kıvırcıklar salatalar güzel etmissin kahvaltıyı sağlam😍😍😍

Yaaa çok sevindim herkesin damak zevki farklı ya ondan sordum 🙈🙈 hem sıfır kalori bide kıvırcıklar salatalar güzel etmissin kahvaltıyı sağlam😍😍😍
Tarif içeriği bana uygundu denedim. Bir tek chia koymadım evde olmasına rağmen onun yerine keten tohumu koyayım dedim sonra vazgeçtim. Hepsi sağlıklı 17.00' ye kadar idare eder. Ondan sonra yoğurtlu kabak düşünüyorum. :KK60:Fezomu bu hafta birinci yapmak için üzerime düşeni yapmaya çalışacağım inşallah. :dua:💙🌹💙

Tarif içeriği bana uygundu denedim. Bir tek chia koymadım evde olmasına rağmen onun yerine keten tohumu koyayım dedim sonra vazgeçtim. Hepsi sağlıklı 17.00' ye kadar idare eder. Ondan sonra yoğurtlu kabak düşünüyorum. :KK60:Fezomu bu hafta birinci yapmak için üzerime düşeni yapmaya çalışacağım inşallah. :dua:💙🌹💙
Fezo kim kiz 🤣🤣
Bide domatesi biberi iyice kızartsak az yaginda daha guzel oluyo ablam ustune kekik

X