Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben kaçırdım heralde bi ara fazla giremedim görmedim nedir acep

Umarım begenirsin canim

Biz teşekkür ederiz kaptanim

Ayy bende bulgurun her türlüsünü severim banada ödem yapıyor onuda burada farkettim bukgur yedimmi 2 kilo artı cikiyorum
Yaa gözkararıyla ettim yazmıştım not defterimde menumu degistirirken sildim ama baya malzeme var haha🤣🤣
Gene yapcam ama çok tok tuttu beni

2 yumurta
Corek otu
AZ suda bekletilmis chia tohumu
Pulbiber
Karabiber
Yulaf
Tuz
Dereotu
Hepsi bir tabaga cirp
Tencereye domates diz biber diz az yağda kızart ustüne çırptığımız yumurtayı gezdirarkalı önlü çevir resmi var

20231004_124147.jpg

Yaa gözkararıyla ettim yazmıştım not defterimde menumu degistirirken sildim ama baya malzeme var haha🤣🤣
Gene yapcam ama çok tok tuttu beni

2 yumurta
Corek otu
AZ suda bekletilmis chia tohumu
Pulbiber
Karabiber
Yulaf
Tuz
Dereotu
Hepsi bir tabaga cirp
Tencereye domates diz biber diz az yağda kızart ustüne çırptığımız yumurtayı gezdirarkalı önlü çevir resmi var

Eki Görüntüle 3313528
Ooo görüntü süper severim bu tarz yemekleri teşekkürler yapicam

Hayırlı sabahlar, hafta sonunuz çok çok güzel geçsin, aklımız midemizde olmasın, midelerimiz bol suyla yıkansın, temiz gıdalarla beslenelim, midelerimizi çöp kutusuna çevirmeyelim, bunun da hesabı var, kolay geçirenlerden olalım🥰

Dün kendimi yatağa zor attım, artık bacaklarım öyle ağırlaştı ki sanki herbirine 10 ar kg bağlamışım 😔
Bugün iyiyim hamdolsun 💪🏼

Hayırlı sabahlar, hafta sonunuz çok çok güzel geçsin, aklımız midemizde olmasın, midelerimiz bol suyla yıkansın, temiz gıdalarla beslenelim, midelerimizi çöp kutusuna çevirmeyelim, bunun da hesabı var, kolay geçirenlerden olalım🥰

Dün kendimi yatağa zor attım, artık bacaklarım öyle ağırlaştı ki sanki herbirine 10 ar kg bağlamışım 😔
Geçmiş olsun

Teşekkür ediyorum hocam. Okula yürüyerek geçiyorum. Bıraktım arabayı. Hava da çok güzel
İyi iyi ayaklarına sağlık . :KK36:

Guuunnaayyydiiiinnnn :KK76:
Kizlar sizlere de günaydın :KK200::KK200::KK200::KK200:
kan grubun ne ki? Beni abartmazsam etkilemiyor, yanında yediklerim de önemli tabi
0 Rh pozitif kaptanım.
Günaydıın hayırlı hafta sonları 🤩
Günaydın sidoşum. 😘🌷

Aklım sağlıklı yapabileceklerimde kaptanım.:super:
Sabah ki adım sayım
🧿🧿🧿 akşama bayağı olur .

Yaaa güzel kaptanım bu ne güzel motivasyondur böylee 🥰🥰 insaallahh guzel geçecek kocama poğaça edecsm ama kendim yemeyecem nasılsa kaçmıyor hedefe ulaşınca elbetki yerim🤭

İyi iyi ayaklarına sağlık . :KK36:

Kizlar sizlere de günaydın :KK200::KK200::KK200::KK200:

0 Rh pozitif kaptanım.

Günaydın sidoşum. 😘🌷

Aklım sağlıklı yapabileceklerimde kaptanım.:super:

🧿🧿🧿 akşama bayağı olur .
Benimki de 0 Rh pozitif
Et yememiz lazım 👍🏼
Et verin bize et 😂😂
Önemli bir husus daha var et konusunda
Mesela bir gün kırmızı et yiyorsak gün içinde başka bir etle karıştırmamamız lazım ( restoranlardaki karışık ızgara tabağı, yada evde mangal yapınca çok çeşit oluyor)
Etin yanında süt ürünleri yemememiz lazım ( genellikle cacık yaparız yada iskender, etli mantı, çökertme kebabı)
Etin yanında karbonhidrat olmamalı ( ekmek, yine mantı gibi gibi)
Çok dikkat edemiyoruz malesef

X