Popüler Konu LenaG ile MasterFit

6 Ekim Menüsü
Yarışmada olduğumu unutmuşum 🙈 iyi ki hatırlattın kaptanım. :confused:
10.30 İki yumurtalı omlet , maydanoz, peynir iki çeşit, domates salatalik zeytin, ceviz , ekmeğin en gevrek ucundan çeyreğin çeyreği :olamaz:
12.00 Türk kahvesi
16.00 İki kepçe nohut , dört kaşık bulgur pilavı, semizotu salatası, bir bardak ayran
18.00 Bir ekşi elma
Şu iki litre olmuştur saymadım.
Spora henüz başlamadım. 🙄
gezegenfeza gezegenfeza sibel_84 sibel_84
Çok güzel menün 👍🏼

Aaa lutfen bende cok severim acılı yemek acısız hic yemek yapmam kızımada ayrı yapiyorum bizimle yiyeceksede gene ayırıyorum döküyorum pulbiber🤣🤣 ama şu sıra benim bi omlet favorim oldu hep paylaştım burda nezamandır ediyorum tok tutuyo sen gördünmu acep
Ben kaçırdım heralde bi ara fazla giremedim görmedim nedir acep
🤩 Aldım tarifi harikaymış ben de yapacağım bu çokta tok tutar
Umarım begenirsin canim
Mavişlerim menü bildirmeyenler var
Daha ağzınızı kapatmadınız mı :eek:
Haydin not alıp yatacağım, bugün çorabı erken çıkardım, ayakta fazla durmayayım :KK15:

Haydi s i d e l y a s i d e l y a
Haydi @Lavinia_98
Haydi Elhan Elhan
Haydi hayalim
Haydi @askrhpozitif
Haydi @TemelinSafinazi

Teşekkür ederim
Ellssa Ellssa
Jou Jou
Nergis 35 Nergis 35
Biz teşekkür ederiz kaptanim
Aslında bulgur bana hiç iyi gelmiyor kaptanım. Son kez yedim diyet boyunca ogunlerime almayı düşünmüyorum. Belki bir kaşık o da çok sevdiğim için. :KK68:
Teşekkür ederim . :KK60:
Ayy bende bulgurun her türlüsünü severim banada ödem yapıyor onuda burada farkettim bukgur yedimmi 2 kilo artı cikiyorum

6 Ekim Menüsü
Yarışmada olduğumu unutmuşum 🙈 iyi ki hatırlattın kaptanım. :confused:
10.30 İki yumurtalı omlet , maydanoz, peynir iki çeşit, domates salatalik zeytin, ceviz , ekmeğin en gevrek ucundan çeyreğin çeyreği :olamaz:
12.00 Türk kahvesi
16.00 İki kepçe nohut , dört kaşık bulgur pilavı, semizotu salatası, bir bardak ayran
18.00 Bir ekşi elma
Şu iki litre olmuştur saymadım.
Spora henüz başlamadım. 🙄
gezegenfeza gezegenfeza sibel_84 sibel_84
Bulgur bana göre fazla olmuş. Ben nedense bulguru yediğim günün ertesi tartıda hep artı cikiyorum. O yüzden biraz on yargiliyim bulgura karsi
Aslında bulgur bana hiç iyi gelmiyor kaptanım. Son kez yedim diyet boyunca ogunlerime almayı düşünmüyorum. Belki bir kaşık o da çok sevdiğim için. :KK68:
Teşekkür ederim . :KK60:
Demek ki bunyeler aynı

Ben kaçırdım heralde bi ara fazla giremedim görmedim nedir acep

Umarım begenirsin canim

Biz teşekkür ederiz kaptanim

Ayy bende bulgurun her türlüsünü severim banada ödem yapıyor onuda burada farkettim bukgur yedimmi 2 kilo artı cikiyorum
Tatlım kısır, çiğ köfte, mercimekli köfte ve bulgur pilavı masum görünüyor işin aslı öyle değil gerçekten. Bir haftayı çöp edip atıyor. Bir iki kaşığı asla geçmemek lazım. :işsiz:

Rakip sultan sana da günaydın efendim. :KK53:
Kursun su gibi aksın geçsin inşallah. :dua:
Sağlıkla gel kuzum bana sağlıklı , zinde bir rakip lazım. :KK19:
Teşekkür ediyorum hocam. Okula yürüyerek geçiyorum. Bıraktım arabayı. Hava da çok güzel

Eklentiler

• IMG_20231007_084119.jpg
    IMG_20231007_084119.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 23
X