Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kuruyemiş bir tık fazla olmuş sanki
Valla iyi dayaniyorsunuz. Uc sene önce yapmıştım. Başağrısı acayip olmuştu. Ve bir süre hurma görmek istememiştim.

Afiyet olsun kuzum bu americano yağ yaktıriyomu kız

Kızzz benimde öyle günde 200 gram gidiyo düşün 100 de oluyo afiyet olsun bebişim bende duruldum

Elhan Ysmnondr

Açkarna ; tarçinli turk kahve - maydanozlu limonlu su
13.00
2 yumurtalı karışık omlet (suda 15 dk bekletilmiş chia tohumu
Biraz yulaf
corek otu beyaz peynir
Pulbiber
Karabiber
Dereotu
Önce domatesi yağda pişirdim biberle beraber menemen gibi sonra yumurtayı gezdirdim)
1 dilim zerdeçallı köy ekmeği

18.00
1 tabak kabak yemeği
1 tambugday

Az once zencefilli limonlu cay içtim
500ip atlama
2litre su

Sana diye yazarhanim35 'e yaşmışım gündüz ikinizde artıydınız diye ikinizi etiketleyip yağ yakımındaki tartı artısının nedenini atmıştım , onun arkasından da ikinizde açım deyince hurma yapan sen diye ona yazdım hatlar karıştı

Efso
Bu ara gece yemelerim var benim hiç böyle huylarim yoktu ne oluyor bana
Su yada uyku az olursa vücut açlık olarak algılayıp yemek isteye biliyormuş . Yeterince su , yeterli uyku ve protein alımına dikkat et canım. Menülerde de daha tok tutan seçeneklere gidebilirsin.

Efso

Su yada uyku az olursa vücut açlık olarak algılayıp yemek isteye biliyormuş . Yeterince su , yeterli uyku ve protein alımına dikkat et canım. Menülerde de daha tok tutan seçeneklere gidebilirsin.
Vallaha acıktım zor duruyorum 80 kiloyken ne azimle başlamıştım varya simdi cok zorlanıyorum kiz

Şimdi tek öğüne aldım bir haftadır. Ama üç öğünde yiyemem. Akşamları yiyordum genellikle. Uyuduğum için baş ağrısı olmuyordu. Ya da tek öğün olduğu için sarsmiyordu.
Ben 2 öğün yapıyordum tele düşeyim dedim de olmadı. 2 den devam. Yürüyüşte yapıyorum su da içiyorum bakalım nereye kadar direnecek

Kızzz benimde öyle günde 200 gram gidiyo düşün 100 de oluyo afiyet olsun bebişim bende duruldum

Vallaha acıktım zor duruyorum 80 kiloyken ne azimle başlamıştım varya simdi cok zorlanıyorum kiz
Kız günde 200gram diyorsun daha ne olsun 7günde 1.400 eder ve bu kiloda bu rakam aşırı iyi. Ben 6lı rakamlara düşünce haftada 1'er kilo vererek ilerlesem öpüp başıma koyarım. Sen neredeyse 1,5 veriyorsan maşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…