Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sana diye @yazarhanim35 'e yaşmışım gündüz 😂🤣🤣🤣 ikinizde artıydınız diye ikinizi etiketleyip yağ yakımındaki tartı artısının nedenini atmıştım , onun arkasından da ikinizde açım deyince hurma yapan sen diye ona yazdım hatlar karıştı
Olsun hepsini okuyorum ben üzerime aldım hep yazdıklarını 😉
Tek öğün bende yapamam canım. İnsülin devreye girerse çıkamam işin içinden. 2 ana 1 veya 2 ara öğün maksimum.
Evet evet herkes kendini bünyesini tanıyor ona göre hareket etmeliyiz. Çok da zorlamamak lazımmış

Kız günde 200gram diyorsun daha ne olsun 😍 7günde 1.400 eder ve bu kiloda bu rakam aşırı iyi. Ben 6lı rakamlara düşünce haftada 1'er kilo vererek ilerlesem öpüp başıma koyarım. Sen neredeyse 1,5 veriyorsan maşallah. :nazar:
Evettt öyle veriyordum biliyomusun şu 2 haftadır saçmaladı kilom ve hala veremedim diyet yapmama rağmen tartıldım bugün gene aynıyım 66.0 oldum duruldum

Evettt öyle veriyordum biliyomusun şu 2 haftadır saçmaladı kilom ve hala veremedim diyet yapmama rağmen tartıldım bugün gene aynıyım 66.0 oldum duruldum
Harika gitmişsin hep canım maşallah. ❤🌼 Normal arada bu kadar durulabilir ve yağ oranın artık azaldığı içinde verme miktarın da azalır normal canım 🤗 Tartının 5le başladığnı görmene çok az kalmış :nazar:

Harika gitmişsin hep canım maşallah. ❤🌼 Normal arada bu kadar durulabilir ve yağ oranın artık azaldığı içinde verme miktarın da azalır normal canım 🤗 Tartının 5le başladığnı görmene çok az kalmış :nazar:
Yaaa bebeğim teşekkür ederimm ama nasıl geldi ne ugraslar geldim bi ben bi allah biliyo defalarca leslie yaptım defalarca yürüyuşe çıktım kizımlada çıktım huysuzluğuna rağmen öyle bi gaza gelmişimki anlatamam yani bundan sonra iyice yavaşladım zaten bekarken 63 tüm dahada hic inememiştim düğüne kadar 55 şi çok merak ediyorum nasıl olacam 🤭😄 58 ze kadar hunharca rahat rahat yerim :KK70:

İyi geceler kızlar yorgun ana geldi bebem rahatsız pek bakamıyorum o yüzden :KK61: bunun menüsü
Sabah limonlu Türk kahvesi
Öğlen 13.00 kahvalti
1 poşe yumurta
1 domates
1 salatalık
1 dilim peynir
Yesilcay
2 t.k kadar kahvalti sosu
1 dilim t.b ekmegi
Ara 16.00 civarı
1 küçük elma
Akşam k.valideye gittik mecburi 20.00a kadar sarktı yemek işi işten güçten
2/3 y.k kadar kuru fasulye
200 gr civarı hamsi tava
1 küçük dilim helva :KK14:
Elhan Elhan Jou Jou

Yaaa bebeğim teşekkür ederimm ama nasıl geldi ne ugraslar geldim bi ben bi allah biliyo defalarca leslie yaptım defalarca yürüyuşe çıktım kizımlada çıktım huysuzluğuna rağmen öyle bi gaza gelmişimki anlatamam yani bundan sonra iyice yavaşladım zaten bekarken 63 tüm dahada hic inememiştim düğüne kadar 55 şi çok merak ediyorum nasıl olacam 🤭😄 58 ze kadar hunharca rahat rahat yerim :KK70:
Kız fazla da abartma haaaa sonra habire buraya başa dönüyoruz :KK51:😂😄🤭 55de yerken kontrolü bırakma habire tartıl. 🤣 Bize güven olmuyor biliyorsun bu konuda hepimiz sabıkalıyız.:kk77:
İyi geceler kızlar yorgun ana geldi bebem rahatsız pek bakamıyorum o yüzden :KK61: bunun menüsü
Sabah limonlu Türk kahvesi
Öğlen 13.00 kahvalti
1 poşe yumurta
1 domates
1 salatalık
1 dilim peynir
Yesilcay
2 t.k kadar kahvalti sosu
1 dilim t.b ekmegi
Ara 16.00 civarı
1 küçük elma
Akşam k.valideye gittik mecburi 20.00a kadar sarktı yemek işi işten güçten