Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sana Rabbim şifa versin, başınız sağolsun canım, rabbim ailesine sabırlar versin

Başınız sağ olsun geçmiş olsun

Offf şanslısın bak ben kendimi 2 çocuk doğurmuş halimi hayal bile etmek istemiyorum
Yok ya öyle degil işte bende öyle söylerdim hep
Benim kız da soğutup içer
Bende kahven soğumuş der dökerim
Aneeey elleme kahvelerimi ben soğuk seviyorum diyor
Kıyamam
Yok ben balık etliyim
Bmi de obez çıkıyor
Saçmalama deyip kapatıyorum
Yok ya abartıyor sun abla bence şuanki kilon çok iyi sen önce 9. Takımmıydı neydi sanki ordaydın diye hatırlıyorum

Neyse ki en azından öğlen oldu :) afiyet olsun canım
Saol cnm
Biramı içtim cnm regl oldum bugün aktif olamadım bugün işlerim vardı yarın aktifim merak etme cumaya kadar hergun yapacam bira mi
Of of of afiyet olsunn kuzummm bugün aktif olamadım işlerim vardı yarin buralarda olurum
Blonde kısmı aynı ya hala blonde diye tanırsınız sandım . Tanıyanlar tanımayanlara söylesin

Bu arada Efenin_Annesi nerelerdesin ?
Buralara yeni girebildim yarın aktif olurum cnm

Günaydın nasıl enerjiğim ama sabah 5 te kalktım. Kızım su dedi çiş dedi süt dedi uykum kaçtı. 1-2 kilo vermişken bir duş alıp süslenip püslenip işe gideyim zaten açım bari moral olsun

Günaydın nasıl enerjiğim ama sabah 5 te kalktım. Kızım su dedi çiş dedi süt dedi uykum kaçtı. 1-2 kilo vermişken bir duş alıp süslenip püslenip işe gideyim zaten açım bari moral olsun
Bizimki aynı senaryoyu saat 2 de yaptı. Yanıma alınca kıvrılıp uyudu. Bu saçlarımda ne varsa anlamadım. Elini saçıma koyduğu an çocuk bayılmış gibi uyuyor.

Bizimki aynı senaryoyu saat 2 de yaptı. Yanıma alınca kıvrılıp uyudu. Bu saçlarımda ne varsa anlamadım. Elini saçıma koyduğu an çocuk bayılmış gibi uyuyor.
Güvende hissediyorlar herhalde. Ben de kızımla uyuyorum. Arada uyanıp çok seviyorum anne deyip sarılıyor uyuyor Allah sağlıklı uzun ömürler versin iyilerle karşılaştırsın yavrularımızında bizi de

Korkuyorum tepemde saç kalmayacak. Bazen parmak aralarında benim saçım çıkıyor. Birde sırıtarak göstermez mi?

Korkuyorum tepemde saç kalmayacak. Bazen parmak aralarında benim saçım çıkıyor. Birde sırıtarak göstermez mi?
Ya onun yerine uyku arkadaşı versen. Bir tanıdık böyle uyutuyordu büyüdükçe kendi saçlarını yolöaya başladı. İnş siz de öyle olmaz tabi. Benim kızım battaniyesini elliyor gece. O da onsuz yatmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…