Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Umarım atk sabah 77görünür sıkıldım
Daha yolum çok uzun 🛣
Ben napıyım
Bi ara 89 görür gibi oldum, hortlak görmüş gibi indim tartıdan
Sonrasında 88 üstüne çıkmadım, oysa en yüksek 83 görmüşüm, kendi kendime hayal gibi geliyorum, inanamıyorum

Ben napıyım
Bi ara 89 görür gibi oldum, hortlak görmüş gibi indim tartıdan
Sonrasında 88 üstüne çıkmadım, oysa en yüksek 83 görmüşüm, kendi kendime hayal gibi geliyorum, inanamıyorum
Abla biz senin yaşına geldiğimizde ne görürüz o tartıda Allah bilir sen yine iyisin maşallah

İyi geceler cümleten
Yine geç geldim iki gündür iyi hissetmiyorum dün bir kayıp haberi aldım gurbette çok zormuş ya akrabam değil ama daha yakındı sanki öyle bir burukluk var içimde
Dün tartıldım haftasonu alışverişteydik dışarda yendi içildi tabi biraz ödemlerim eklendi dünden beri de zaten iyi değildim düzenim bozuldu iyice burdan uzaklaşmak da iyi gelmiyor bana fırsat bulup giremiyorum bir türlü de okul çocuk ev işi derken gece oluveriyor
Akşam da misafirlikteydim bugün eve döndüğümde de regl olmuşum şimdi yatıyorum yarından itibaren düzenli geleceğim artık karar verdim
Dün 69.50 geldim cum 68.30 du şişkinliğim de vardı tabi regl kaynaklı Elhan Ysmnondr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…