Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Saol cnm

Biramı içtim cnm regl oldum bugün aktif olamadım bugün işlerim vardı yarın aktifim merak etme cumaya kadar hergun yapacam bira mi

Of of of afiyet olsunn kuzummm bugün aktif olamadım işlerim vardı yarin buralarda olurum 😚😚🌸

Buralara yeni girebildim yarın aktif olurum cnm 💕
Özletme kendini😘

58 kilo ya indiğimde herkes dedi aşırı zayıflamışsın olmamış benimde hedefim 60 bence yeterli
Evett boyuna göre öyle oluyor kuzum
Jou Jou uyumaya gitti bu gacı yine sabahın 7 sinde yazar 😁
Hahahahah uyudum vallahiii kocişte geç gelince buhafta almira hanım la tek başıma çok yoruluyorum ya kocam erken gelince oda onla oynayınca dinlenmiş oluyorum buhafta pek dinlenemicem gibi :KK70: nasılsa anladın gittiğimi hahahah :KK70: 7de uyandım ama yatakta kızla oyalandık sıcak yorgan içinden zor kalktım:KK70: anca ayaklandım :KK70:

Günaydın kızlar

İki gündür attığım menülere rağmen +600 çıktım sabah gram attığımdan fazla bir şey yemiyorum ama nasıl oldu delireceğim anlamadım 🤦🏼‍♀️ dün gece dolunay mı vardı ne vardı çözemedim dön Allah dön uyuyamadım da doğru düzgün
Sanırım öğünü kısaltcaksın canım

Yok ya öyle degil işte bende öyle söylerdim hep 😁

Kıyamam 🤭

🤣🤣 Yok ya abartıyor sun abla bence şuanki kilon çok iyi sen önce 9. Takımmıydı neydi sanki ordaydın diye hatırlıyorum
10. Takımdaydım
3 kez mezun olmuştum
Bayağı düşmüştüm, hatta ilk seviyeleri yapıp tamamladığımda 56 kg olmuştum

Kızlar Kızlar çok şiştim 68 olmusundur gidim göbeğim kollarim hep doldu
Dün bir de regl öncesi iştah patlaması yaşadim bir baş soganla bulgur pilavı yedim iki tabak
Başka şeyler de yedim
Malum millet çikolataya as erer ben soğana 😁
Şimdi
Şöyle bir alet aldım 3 gün kullandım galiba etki edecek gibi
Ama 1 dk kullandım
Onu beş dakikaya çıkarıyorum ve de 15 dakika egzersiz yapacagim her gün
Mümkünse en az yarım saat yürüyüş
Akşam 19.00 sonrasi cay bile yok
Cuma günü tartilacagm
Sonrasını birlikte gorecegiz
20231001_205708.jpg

Ben yine artıyla kalktım bugün. Hurma diyeti yapayım 2 gün de bari azıcık eksilsin attılar gitsin. Kahve serbest mi bu diyette? Ben şimdi işe kaçar. Yapan gören yazarsa sevinirim 😘
Şekersiz Kahve serbest canım ama hurmaları mutlaka suda bekletip şekerli suyunu süzmen lazım. Bol su içip başka bir şey yemiyorsun.

X