Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selamlar bugün kendime bile vakit ayiramadim.
Sabah 82.5 çıktım. Bı kurtulamadim bu rakamlardan ama şunu fark ettim çevreden gizliyorum diyette olduğumu 😔
Basaramamyi o kadar kabul etmişim ki açıklama yapmamak için saklıyorum 😔
Kendime bile güvenemiyorum sonuç olarak
Canım biz biliyoruz gayret ettiğini çevreye söyleme nolacak ki...Buradaki herkes sana inanıyor sadece senin inanmani bekliyoruz. Cumaya kadar mücadeleni devam ettir. Bir gün sonra ne yiyeceğini planla. Olduğu kadar . Lütfen üzülme :KK60: :dua: :KK200:

Ysmnondr Ysmnondr Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hayalkuran Hayalkuran

Açkarna;limonlu sirkeli su,maydanoz limon suyu

11.00
2 yumurtalı omlet
Bol yeşillik
4 zeytin
13.00
Tarçınlı filtre kahve
18.00
Patlıcan köz yemeği
1 çavdar küçük
Köfteler fırından kızımdan geriye kalan 🤣
20231002_174825.jpg

2litre su

Yaaa çok tatlısın amaaa 🤗
Kiz konuştukça saat geçiyor heee açım ama açlığımı sindiriyorum hahaha🤣🤣🤣
18.00 beklemekteyim
Hirslı olmak çok başka birsey bende o azimle verdim leslieler ettim yürüyüşler ettim simdi neolduysa duruldum çıkamıyorum kopek gördüm dahada adım atamaz oldum 🤣 simdi zıplamakla kolay geliyo bana :KK70:
Sen de çok tatlısın kiiii :KK60:
1 2 haftaya 2li rakamlardasin zaten hiçte üzülmek bisye yok 115 kiloları gördü bu gözler :KK53:
Vaayyy nasıl bir azim bu ayakta alışkılıyorum başarın hepimize ilham olsun :KK9::nazar:
blonde ambition blonde ambition böyle yazmışsın kuzum...
Evet bana öyle yazdı ama beni artık istemiyor gibi :KK61:
Tamam o zaman blonde ambition blonde ambition ile yarışıyoruz.
:ıslık:Bu günde hatırlattım benim diye ama hatırlamak istemedin beni :110:

Son düzenleme:
Menümü yazayım
Kahvaltı
Bir kase gronala süt ile yaptım
Ara öğün
Bir küçük kefir+ 2 hurma
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Akşam
Bir kase yoğurt+5 hurma

Eve ekşili sulu yağlı köfte yapıp hurmalı yoğurda talip olan ben . :işsiz:

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr blonde ambition blonde ambition
😍 oooo... Ödemler hemen geri gidecek desene 🤩

Supersin 50 zıpla dinlen tekrar 50 yap oldu 100 siniye kadar500 zıpladım bende

Hahahahaha kız onu unuttummbende diyorum bise dicektim neydiii ensonda aldı soda :KK70:
Yanına az bi avuç leblebi yiyebilirsin bagırsakları calıştırıyo gece yatarken yapardım ben gerçekten işe yaramıştı
Tamam kuzum yapıyorum :spor:
Canım öyle düşünme lütfen :KK19: evet liste de tek 3 haneli olabilirsin ama kesinlikle etrafta tek 3 haneli değilsin değil mi :KK66: Hepimizin etrafında bu kiloda yada üstünde bir sürü insan var ve buna rağmen sen burda teksen , bu da senin hepsinden daha azimli olduğun ve kendin için bir şeyler yapmaya karar verdiğin anlamına gelir. Kendine kızmak yerine bu kararın için kendinle gurur duy ve hızlaca bizim rakamlara yanımıza gel. :KK19: üstelik şunuda aklında tut , hepimiz kilomuzun belli bir yüzdesini verebiliriz yani bu demek oluyor ki sen haftalık en yüksek kiloları verebilirsin. Biz 1-2 ise senin 3 vermen normal :KK66: 2li rakama geçmen 1 haftanı bile almaz ve 90lardan 80lere inmen için 3-4 hafta gibi kısa bir sürede olabilir.
Nasil motivasyonumu yükselttin anlatamam saol kuzum :KK60::KK74:
1 2 haftaya 2li rakamlardasin zaten hiçte üzülmek bisye yok 115 kiloları gördü bu gözler :KK53:
Moralimi yükselttiği kızlar çok saolunn :KK28::KK74:
Ysmnondr Ysmnondr Elhan Elhan Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hayalkuran Hayalkuran

Açkarna;limonlu sirkeli su,maydanoz limon suyu

11.00
2 yumurtalı omlet
Bol yeşillik
4 zeytin
13.00
Tarçınlı filtre kahve
18.00
Patlıcan köz yemeği
1 çavdar küçük
Köfteler fırından kızımdan geriye kalan 🤣
Eki Görüntüle 3310853
2litre su
Afiyet olsun kuzum lezzetli görünüyor 😍🤩😃

Vaayyy nasıl bir azim bu ayakta alışkılıyorum başarın hepimize ilham olsun :KK9::nazar:

Ay kuzum valla bugün degisigim. Okuduğumu da anlamıyorum artık. Moralim bozuldu birazcık.
😍 oooo... Ödemler hemen geri gidecek desene 🤩
Gitsin gitsin gelmesin bir süre. Şimdi Dukan yapıyorum. Onu içerim sonrada kayısı çayımı icer yatarım. Sabahtan beri uykusuzum zaten.

Senin de tribini yirim :KK60: kumralim güzelim. Yarışmak rekabet güzeldir. Bulmuşken bırakmayın bence :super:

X