Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım öyle oldu. :KK50: Hatta daha çok yaradı bence rahat 1.5 gitmiştir. Çünkü dünde giden 2günde -1.300 dü . Bu sabah Wc ye çıkamadm ve sabah erken yürüyüşde çok susadım 1 lt su bitirdim . 3.günün sonucunu tam göremedim yani yarn sabah tekrar tartılıcam yarın daha da düşmüş olur.

Teşekkür ederim canım benim. :KK60:

:KK73::KK73: Eveeettttt

Aa neden öyle diyordun canım 😂 daha genciz , çıtırız dur 🤣 bak ben de 34 hatta 2 ay sonra 35im artk ama istersek 1,5da veririz haftalık diye düşünüyorum. Hatta bu hafta cuma hedefim -2 benim . Olmayacak şey değil 😇❤ Kendini öyle kodlama sakın .
aslında çok haklısın. beynimize ne dersek o oluyor. hedef gelecek o zaman cuma günü kutlama yapalım biz. etiketle beni de mutlaka :KK200:

Aaa fitblonde de üzülmüş küstüm almaycam :KK57:
uzüldüm valla hee
Neyse sonra kuscem şimdi blonde ambition blonde ambition yi alayımda s i d e l y a s i d e l y a yı veriyorum :KK70: Jou Jou Elhan Elhan
Ooo sidoşumu da vermen iyi oldu ben ona güveniyorumm fazlasıyla 🥰🥰 s i d e l y a s i d e l y a
Off yaa 😓😓 tabi cumartesi löplöp yiyip pazar günü sikı diyete girerse kendisi tabi geçti benii ne fenadır ooo 😌😌 Ysmnondr Ysmnondr :110::63:
Ama şu Jou'nun üstteki şu üzülmüş tatlı suratına baksana :110: onu görünce koydum o emojiyi
Püü sanaaa :110:
:KK75:🎶🎶 Gidiyorum bütün aşklar yüreğimdeee..... 🤣

cry-emotional.gif

aslında çok haklısın. beynimize ne dersek o oluyor. hedef gelecek o zaman cuma günü kutlama yapalım biz. etiketle beni de mutlaka :KK200:
:KK5:
Askin ve tutkunun rengi kirmiziya hosgeldin:KK53::21::KK60::KK37:
Wuuuuuhuuuuuuu... :KK30: 💄
uzüldüm valla hee

Ooo sidoşumu da vermen iyi oldu ben ona güveniyorumm fazlasıyla 🥰🥰 s i d e l y a s i d e l y a

Off yaa 😓😓 tabi cumartesi löplöp yiyip pazar günü sikı diyete girerse kendisi tabi geçti benii ne fenadır ooo 😌😌 Ysmnondr Ysmnondr :110::63:

Püü sanaaa :110:

cry-emotional.gif
Ama ben gideyim demedim ki :110: ben seçmedim ki 🥺 Takımın tamamına yakını haftasonu kaçamak yapıp + çıktı :KK62: onların suçu :duduk: artısı en yüksek olan spor cezası alsın

:KK5:

Wuuuuuhuuuuuuu... :KK30: 💄

Ama ben gideyim demedim ki :110: ben seçmedim ki 🥺 Takımın tamamına yakını haftasonu kaçamak yapıp + çıktı :KK62: onların suçu :duduk: artısı en yüksek olan spor cezası alsın
Asla kaybetmezdim hahahaha 1 2 sefer oldu oda herhalde hatırlamıyorumda 🤣🤣 hayırlısı be gülümmm hepimize hayırlısı olsunn cuma ya bolca eksiler olalımm tek temennimizz 😍😍😍❤️❤️😘😘🥰🥰

X