Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ysmnondr Ysmnondr akşam yemeğim erken kapıyorum günü
20231002_162318.jpg
@Jou Elhan Elhan

Selamlar bugün kendime bile vakit ayiramadim.
Sabah 82.5 çıktım. Bı kurtulamadim bu rakamlardan ama şunu fark ettim çevreden gizliyorum diyette olduğumu 😔
Basaramamyi o kadar kabul etmişim ki açıklama yapmamak için saklıyorum 😔
Kendime bile güvenemiyorum sonuç olarak
Çok iyi yapıyorsun söylemeyerek yalnız değilsin, insanlar iyi niyetle de olsa ee veremedin mi nekadar verdin sen şimdi diyettesin bunu mu yiyosun amaan boşver ye gibi gibi bir sürü söylemle istemeden de olsa strese sokuyolar. Ben 1 yıldır dikkat ediyorum yeni yeni göze görünmeye başladı her gören yüzün şöyle göbeğin böyle demeye başladı ben bile saldım çok konusulunca. Yakın cevrem biliyor onun dışında if yapıyorm diyip geçiyorum 👀

2 li rakamlara düşmem lazım joouu moralim bozuluyor yoksa ya listeye bak Bi ben 3 haneli rakamlardaym😔
Bozma bitanemm haftasonunun laneti hepp buhafta bozmayız artık bende dersimi aldım cuma ya kadar daha fazla eksiye düşersin bile bide istersen ip atla oda gerçekten çok işe yarıyo aklima geldikçe 100 defa zıplıyorum

Ellerinize sağlık Hayalcim. :KK60: Sarmalarin içindeki pirinç piştiği zaman dagilmiyor mu? Bir defa denedim hamur gibi oldular bir daha da yapmadım. Usulünü bilmediğim için oldu sanırım.
Sağol ablacım :KK36: Yok abla dağılmıyor buzluktan cıkarıyoruz buzu çözülünce pişiriyoruz öyle yapınca hamur gibi olmuyor

Selamlar bugün kendime bile vakit ayiramadim.
Sabah 82.5 çıktım. Bı kurtulamadim bu rakamlardan ama şunu fark ettim çevreden gizliyorum diyette olduğumu 😔
Basaramamyi o kadar kabul etmişim ki açıklama yapmamak için saklıyorum 😔
Kendime bile güvenemiyorum sonuç olarak
Canım demekki hazirlıklı degilsin kendini iyice hazır hissetmen lazımki azimli olman gerekir ama olsun üzülme var bundada bir hayır işe gidiyp geliyorsun düzenin bozuluyor bunlar cok normal

Evett dogru kuzumm şimdi hatırladım 😌
Kilo olarakta aramızda kaldı 2.700 😂🤭 Amacım rakibimi sadece yarışta yenmek değil , kilo olarakta öne geçmek :KK55: böyle ben eksi bir kilodan fazla , o ise + olamaya devam ederse hızlıca yakalamış olurum :KK70: Aaaayyy çok pisss hırslandırıyorum ama bu gazlada haftaya erirse şaşma 😂😂😂😅😅😅
Kızzz Hayalkuran Hayalkuran senin rakibin kim ? Aslında seninle tam aynı kiloyuz 🤩 aramızda gram bile yok gibi bir şey

Bozma bitanemm haftasonunun laneti hepp buhafta bozmayız artık bende dersimi aldım cuma ya kadar daha fazla eksiye düşersin bile bide istersen ip atla oda gerçekten çok işe yarıyo aklima geldikçe 100 defa zıplıyorum
Zipliyorum Zipliyorum 😄 sen yazınca basladim😚
Akşama acıkirsan sodalı ayran iç açlığını sindirirsin menü şahanee bayıldımm 😍
Aldı aldı 3. Dememde 😅 yaparim acikirsam cnm saol

Kilo olarakta aramızda kaldı 2.700 😂🤭 Amacım rakibimi sadece yarışta yenmek değil , kilo olarakta öne geçmek :KK55: böyle ben eksi bir kilodan fazla , o ise + olamaya devam ederse hızlıca yakalamış olurum :KK70: Aaaayyy çok pisss hırslandırıyorum ama bu gazlada haftaya erirse şaşma 😂😂😂😅😅😅
Kızzz Hayalkuran Hayalkuran senin rakibin kim ? Aslında seninle tam aynı kiloyuz 🤩 aramızda gram bile yok gibi bir şey
Yaaa çok tatlısın amaaa 🤗
Kiz konuştukça saat geçiyor heee açım ama açlığımı sindiriyorum hahaha🤣🤣🤣
18.00 beklemekteyim
Hirslı olmak çok başka birsey bende o azimle verdim leslieler ettim yürüyüşler ettim simdi neolduysa duruldum çıkamıyorum kopek gördüm dahada adım atamaz oldum 🤣 simdi zıplamakla kolay geliyo bana :KK70:

Zipliyorum Zipliyorum 😄 sen yazınca basladim😚
Supersin 50 zıpla dinlen tekrar 50 yap oldu 100 siniye kadar500 zıpladım bende
Aldı aldı 3. Dememde 😅 yaparim acikirsam cnm saol
Hahahahaha kız onu unuttummbende diyorum bise dicektim neydiii ensonda aldı soda :KK70:
Yanına az bi avuç leblebi yiyebilirsin bagırsakları calıştırıyo gece yatarken yapardım ben gerçekten işe yaramıştı

2 li rakamlara düşmem lazım joouu moralim bozuluyor yoksa ya listeye bak Bi ben 3 haneli rakamlardaym😔
Canım öyle düşünme lütfen :KK19: evet liste de tek 3 haneli olabilirsin ama kesinlikle etrafta tek 3 haneli değilsin değil mi :KK66: Hepimizin etrafında bu kiloda yada üstünde bir sürü insan var ve buna rağmen sen burda teksen , bu da senin hepsinden daha azimli olduğun ve kendin için bir şeyler yapmaya karar verdiğin anlamına gelir. Kendine kızmak yerine bu kararın için kendinle gurur duy ve hızlaca bizim rakamlara yanımıza gel. :KK19: üstelik şunuda aklında tut , hepimiz kilomuzun belli bir yüzdesini verebiliriz yani bu demek oluyor ki sen haftalık en yüksek kiloları verebilirsin. Biz 1-2 ise senin 3 vermen normal :KK66: 2li rakama geçmen 1 haftanı bile almaz ve 90lardan 80lere inmen için 3-4 hafta gibi kısa bir sürede olabilir.

X