Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah kahvaltım 10.30 da yedim anca atabildim Jou Jou Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr
20231002_104326.jpg

Çikolata krizi geldi ağalarrrr regl döneminde hic sevmediğim sey 😅
bir parça bitter ye bari. ben öyle hallediyorum o işi. ama benim canım çikolata gibi basit şeyler istemiyor. şerbetli şerbetli künefeler, kadayıflar, baklavalar. yaş pastalar, supangleler ister. o ne öyle çikolata :KK70:

bir parça bitter ye bari. ben öyle hallediyorum o işi. ama benim canım çikolata gibi basit şeyler istemiyor. şerbetli şerbetli künefeler, kadayıflar, baklavalar. yaş pastalar, supangleler ister. o ne öyle çikolata :KK70:
Bir parca normal çaklit yedim bu gidişle sen beni geçeceksin cuma 🫢

Merhabalar yazarhanim35 adlı üyenizim azıcık ban yedim de ama diyet gurubundayım tartı bildirimi yapmam gerekiyor size iletsem bildirebilir misiniz ?

Başlangıç :89.00
Cuma: 86,5
Bugün :85,6
Fark :-0,900

bilginize
Tarihe geçecek bir bildirim. :KK9: :KK9: :KK9:
İletişim yolu inanılmaz orijinal. Çok teşekkür ederim Kazen kardeşim. 💐

Elhan Elhan abla hani gelecektin künefe gömecektik nohut gömecektik :KK70:
Sözümüzü gerçekleştirmeyi heyecanla bekliyorum tubişim. :dua: Arkadaşlar biz Tubayla birkaç yıl önce Gaziantep' te görüştük çok şükür nasip oldu. Dünyalar güzeli bir kıza canlı canlı sarılmak nasip oldu. :KK74:

Son düzenleme:
Bir parca normal çaklit yedim bu gidişle sen beni geçeceksin cuma 🫢
afiyet olsun. cık geçemem. yaş 34 metabolizma nanay. ama hedefim haftalık 1 kilo. olursa ne ala. olmazsa da napalım.
ben az az her şeyi yemeye çalışıyorum. yoksa kıtlık psikolojisine girip saldırıyorum.
tabi yağlı şerbetli hamur işleri hariç. asla yemiyorum çünkü onlarda kendimi durduramıyorum.

Sözümüzü gerçekleştirmeyi heyecanla bekliyorum tubişim. :dua: Arkadaşlar biz Tubayla birkaç yıl içinde Gaziantep' te görüştük çok şükür nasip oldu. Dünyalar güzeli bir kıza canlı canlı sarılmak nasip oldu. :KK74:
yaaa canım ablam o senin güzelliğin. bir insan hep mi güler yüzlü olur MaşAllah. Rabbim hep güldürsün güzel günler yaşatsın. yine gel sevindir beni :KK200::KK68:

X