Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ay kendime tayt alacaktım kızlar çok sevdiğim bir ablam instagramdan kendi markasını çıkarıyor böyle kendi sevdiği kalitede ürünler falan yapıyor baktım gece 42 vardı kartımda gece kesilecekti ama sabah uyandığımda kalmamış Bende şimdi 40 ını aldım. İnşallah girebilirim içine.
Önceki hafta çok sevdiğim bir şort eteğimin içine giremiyordum zorla girip çıkarana kadar ter basmıştı düğmesi de kapanmıyordu sabah baktım oluyor

Kahvaltıya daha 1 saatim var
Kimse acıktım demesin
Ben acikmiyorum ya hissimi kaybettim galiba çok fena odem topladım yag azalmış kas artmis ama sismisim bi guzel kahvali yerine maydanoz kuru yaptim parçalamayin beni kizlar akşam yoğurt peynir flan yerim acikirsam öğlenden sonra da yiyebilirim alırım proteinimi

Bendede bi tayt var terletiyo bide onun sayesindede inceldim baya

Allahim o nasıl güzel bir his ramazan bayramında kıyafet alayım kendime diye bi mağazaya gitmiştim senelerdir düzgün bisey alamamistim ordan büyük bedenler yakışmıyordu hep üzgün çıkıyordum 38 beden takım 40 beden elbise alıp çıkmıştım ağlamıştım mutluluktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…