Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızz nerden aldın markası ne ?
Trendden almiştım temizlik ettiğimde onu giyerdim simdi iyice bol geliyo ama 1 saatte onla temizlik edeyim yada yürüyuşe çıkarken bacaklarım göbeğim su oluyo hemen vücudumda duş alıyorum tavsiye ederim al istersen linkini ateyim özelden

Atta bakayım bi bebeğim ben zaten iki hareket ediyim hemen su gibi terlerim

Ay ben 59 kg iken bir mağazaya gitmiştim ve küçük beden kalmamıştı beğendiğim şeyin normalde üzülürüm ama mutlu olup çıkmıştım :)
He onun için zayıflayana kadar 40 olur bakk hem gaza getirmek için olur
Hahah aynen dedm girerim içine 2 hafta da ben onun
Sormaa manzarami bozdular cok güzel manzaram vardı afedersin içine ettiler
Bizim de tam karşıda var pandemi de başladılar harıl harıl çalıştırlar o kapanmada şimdiye bitmesi gerekiyordu ama nerde
Kahve ve apaform içtim
Eşim artık yiyelim diyor, ben hazırlamaya kaçar
Afiyet olsun

Ay ben 59 kg iken bir mağazaya gitmiştim ve küçük beden kalmamıştı beğendiğim şeyin normalde üzülürüm ama mutlu olup çıkmıştım :)

Hahah aynen dedm girerim içine 2 hafta da ben onun
Miss gibi
Bizim de tam karşıda var pandemi de başladılar harıl harıl çalıştırlar o kapanmada şimdiye bitmesi gerekiyordu ama nerde

Afiyet olsun
Iyice bıraktılar insaati dimi burası hic durmuyo hiç

Hahah ozaman genetikk olsunn hedefine ulaş belki reglinde düzene gider ben kilo verince reglim düzene girdi asla 28,inde olmayan ben 38 den sonra olurdum simdilerde 28le 30 arası geçiyo
Benim kilo almadan ve kilo aldığım dönem duzenlıydi ne zaman aldığım kiloları verdim sarpa sardı anlamadım. Kiloluykende iyiydi eski kiloma düşünce bozulmadıda aslında sadece ara kanama olmaya başladı. Anlatabildim mi ? karışık oldu biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…