Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Rabbim bütün sıkıntılarını refaha erdirsin

kız sadece mesajlaşmada nasıl anladın hassas biri olduğumu evet hassas ve biraz takıntılıyım maalesef korona çıktığında çok kötü olmuştum. Bende nişanlıydım ilk çıktığında çok üzülmüştüm düğünüm iptal edilecek diye evimin yapılması gerekiyordu her şey aksamıştı of çok stresli zamanlardı yav kuzum resmen Allah senin tüp bebek olayını ertlemiş sana doğal yolla nasip etmiş

Aaaaa öylemi denk geldin ne zor günlerdi bilmezmiyimm çünkü bide doktora gitmeye bile korkuyosun nebileyim hanii hissettim sanırım

Ekmek arası kızarmış balık rüyalarını süslemiş tatlım çorabi çikarmak iyi bir şey degilmiş ya da çıkarınca üzerine bir şey örtmek lazımmış Hayrolsun .

Ekmek arası kızarmış balık rüyalarını süslemiş tatlım çorabi çikarmak iyi bir şey degilmiş ya da çıkarınca üzerine bir şey örtmek lazımmış Hayrolsun .
Çorabı çıkarmadım, ayaklarımı biraz yukarı kaldırmak için uzanmıştım, uyuyakaldım, öyle üstümle başımla
Çorabı akşam yatmadan 1 saat önce çıkarıyorum.
Burda havalar serinledi üstümü de mutlaka örterim, başka yerler açıkta kaldı zaar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…