Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim ki travma sonrası oldu canım genelde çok stres ve büyük bir travma yaşadığında çıkıyor muş ortaya daha 25 yaşındayım 23 yaşında çıktı bende ben ona üzülüyorum en güzel yaşlarımı hep mutsuz üzgün hep kaygılı geçirdim
Rabbim bütün sıkıntılarını refaha erdirsin 🤲🏼

Canım sen bazı şeylere çok hassassın😑 ben covid geçirmiş bir insanım grip gibi geçirdim ama kocam çok ağır geçirdi odasında kıvrandı ağrıdan ne gunlerdi yaa tamda tüpe başlayacaktım ozaman covid olmustuk allah hep beni bazı şeylere ertelemişti uzadıkça uzamıştı yazı bitirelim bari öyle baslariz demistim sonra zamanı gelincede hamilekaldım 😌
😂 kız sadece mesajlaşmada nasıl anladın hassas biri olduğumu 😂 evet hassas ve biraz takıntılıyım maalesef korona çıktığında çok kötü olmuştum. Bende nişanlıydım ilk çıktığında çok üzülmüştüm düğünüm iptal edilecek diye🥹 evimin yapılması gerekiyordu her şey aksamıştı of çok stresli zamanlardı yav 🥹 kuzum resmen Allah senin tüp bebek olayını ertlemiş sana doğal yolla nasip etmiş 😍😍😍

😂 kız sadece mesajlaşmada nasıl anladın hassas biri olduğumu 😂 evet hassas ve biraz takıntılıyım maalesef korona çıktığında çok kötü olmuştum. Bende nişanlıydım ilk çıktığında çok üzülmüştüm düğünüm iptal edilecek diye🥹 evimin yapılması gerekiyordu her şey aksamıştı of çok stresli zamanlardı yav 🥹 kuzum resmen Allah senin tüp bebek olayını ertlemiş sana doğal yolla nasip etmiş 😍😍😍
Aaaaa öylemi denk geldin ne zor günlerdi bilmezmiyimm çünkü bide doktora gitmeye bile korkuyosun nebileyim hanii hissettim sanırım🤭

Çok teşekkür ederim 🥰
Öğleden sonra çorap çok sıktı diye yatağa biraz uzandım, uyumuş rüya bile görmüşüm.
Rüyamda diyeti bozmuşum, ekmek arası kızarmış balık yedim 😂😂
Uyandım bi korktum, ilk günden nasıl unutup bozarım diye 😂😂
Neyseki rüyaymış
Ekmek arası kızarmış balık rüyalarını süslemiş :KK48: tatlım çorabi çikarmak iyi bir şey degilmiş ya da çıkarınca üzerine bir şey örtmek lazımmış :işsiz:Hayrolsun .

Ekmek arası kızarmış balık rüyalarını süslemiş :KK48: tatlım çorabi çikarmak iyi bir şey degilmiş ya da çıkarınca üzerine bir şey örtmek lazımmış :işsiz:Hayrolsun .
Çorabı çıkarmadım, ayaklarımı biraz yukarı kaldırmak için uzanmıştım, uyuyakaldım, öyle üstümle başımla 😁
Çorabı akşam yatmadan 1 saat önce çıkarıyorum.
Burda havalar serinledi üstümü de mutlaka örterim, başka yerler açıkta kaldı zaar 😁

X