Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Muhteşem bir menü fezom afiyet olsun. Sağlıklı güzel günlerin olsun. :dua::KK200:
Çok teşekkür ederim 🥰
Öğleden sonra çorap çok sıktı diye yatağa biraz uzandım, uyumuş rüya bile görmüşüm.
Rüyamda diyeti bozmuşum, ekmek arası kızarmış balık yedim 😂😂
Uyandım bi korktum, ilk günden nasıl unutup bozarım diye 😂😂
Neyseki rüyaymış

Teşekkür ettim hocam

Bakalım bende bekliyorum bizimkinden bir sürpriz. Haftasonu oldu mj bunlara birşey oluyor
Geldi miii supriz 🤭
Hahahahaha ay ne guldümmm🤣🤣 benim kocada oturmuş cay yanina çekirdek cıtlıyo glutensiz aldım sende ye diye aldım niye yemiyon diyo 🤣 erim erim ermişim şurda hala niye yemiyon diyo zalim kocaaaa :KK67: kalorisi kaç olur acaba glutensiz aldığina göre 🤔 bulamadım çünkügoogle amca sagolsun birsey bilmiyo
Yemeew
Eki Görüntüle 3309871
Kahvaltı
2 yumurta, bikaç yaprak pazı, bol peynir, susam, çörekotu, baharatlarla tereyağında omlet
Domates, yarım paprika
5 zeytin
Az ceviz

Eki Görüntüle 3309872
Akşam yemeği
Tereyağında baharatlı tavukgöğsü
Domates, yarım paprika

Su muhtemelen 1,5 lt ye yaklaşır
2 kupa filtre kahve
1 kupa apaform çay

Elhan Elhan
@Ysmnondr
Missss🤏🤌🤌
😅geldim
Ben de çok açım. Uyuyup unutmak istiyorum. :uykucu::KK72:
Uyudum eşimde kendine 1 ekmek sosisli kumru yaptı tost makinesinde bana sanada yapim mi diyo saol benn yemem dedim ama mis gibi kokuttu direndim yemedim
Ben aç değilim ama canım bir şeyler yemek istiyor :KK14:
😁 böle mide bulmuşsun acikmayan o beynine söyle akıllı olsun
Hele ben kurt gibiyimm yaa hadi yatahhh
Canimmm bebegimmm💕💕

Geldi miii supriz 🤭

Yemeew

Missss🤏🤌🤌

😅geldim

Uyudum eşimde kendine 1 ekmek sosisli kumru yaptı tost makinesinde bana sanada yapim mi diyo saol benn yemem dedim ama mis gibi kokuttu direndim yemedim

Canimmm bebegimmm💕💕
Askokuşkomm😘

:KK200:
Geldi miii supriz 🤭

Yemeew

Missss🤏🤌🤌

😅geldim

Canimmm bebegimmm💕💕
Gelmez olur mu? Cumartesi dizi var. Dizi izlerken mutlaka yemesi lazim

Off inşallah artmaz ya korktum şimdi bak haberim yoktu
Canım sen bazı şeylere çok hassassın😑 ben covid geçirmiş bir insanım grip gibi geçirdim ama kocam çok ağır geçirdi odasında kıvrandı ağrıdan ne gunlerdi yaa tamda tüpe başlayacaktım ozaman covid olmustuk allah hep beni bazı şeylere ertelemişti uzadıkça uzamıştı yazı bitirelim bari öyle baslariz demistim sonra zamanı gelincede hamilekaldım 😌

Günaydın..
Açım bir kahve yapacağım şimdi. Annem uykuda o çok uykucu 😂😂
Çocuklar uyandı dolanıyorlar. Ev dandini. Oğlum diyor ki anne pastaneye git su böreği simit poğaça katmer al. Sanki yermiş gibi. Alırdım da çoğunu ben yerdim ama mecbur alacağım.Bugün sınavım ağır. Kazasız bir kahvaltı olması dileğimle 🤣🤣🤣

Günaydın..
Açım bir kahve yapacağım şimdi. Annem uykuda o çok uykucu 😂😂
Çocuklar uyandı dolanıyorlar. Ev dandini. Oğlum diyor ki anne pastaneye git su böreği simit poğaça katmer al. Sanki yermiş gibi. Alırdım da çoğunu ben yerdim ama mecbur alacağım.Bugün sınavım ağır. Kazasız bir kahvaltı olması dileğimle 🤣🤣🤣
Amaaannnn yeniyo sonra bi işe yaramıyor kızz kiloşlarına gidiyoo yedinde neoldu baktın kaldı at buzluğa bigün hedefine ulaşınca tosta batırıp yersin😘😘😘

Amaaannnn yeniyo sonra bi işe yaramıyor kızz kiloşlarına gidiyoo yedinde neoldu baktın kaldı at buzluğa bigün hedefine ulaşınca tosta batırıp yersin😘😘😘
Yedim de tospik oldum daha ne olsun 😂😂
Yok diyet kahvaltımla devam inş. Raporu akşama veririm artık.
Hedefe ulaşınca yaparız bir güzellik aynen 😘😘

Günaydın,

Dun misafir, ev işleri yordu. Bakamadım buraya pek.

Menumu yazayim:

12:30
2 yumurtali omlet
2 dilim ekmek
2 dilim peynir
Salatalik

17:00
Hurmali yoğurt

19:00
2 ceviz, 4 badem, 1 avuç yaban mersini

Elhan Elhan Jou Jou
Oosendemi başladın hurmaya 😍