Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Var kuzum ben kızım boğazı şişecek gibiydi ağliyodu geçen kış bitiminde hemen ettiim ona kendine geldi öksürüğüde alır
Banada iyi geldi cnm arkadasimmm saol teşekkür ederim
Merhaba merveeee hosgeldiinnn 101kg ile karsindayim bana rakip olmak istersen yarın sabah hemen başlaman için yeterli Bi sebep olabilir hadi var mısın benimle rakip düelloya yarın başla cumaya bana eksiler le gel gruba katil sen istersen yaparsin

Görseller le daha guzel oldu bu iş yarın sabahtan başlayayım bnde foto atmaya

İnce küçük somun ekmeğin yarısını yedim Sibel
Keşke yemeseydin. Neyse ödül günün olsun.
Afiyet olsun canım

Mervecim buraya ayiracagin az bir zaman hedefine ulasmani saglayacak. Sen bizi bırakma biz sımsıkı sarılırız sana İlk başlarda biraz sıkıntı yaşarsın ama sonra alışkanlıga dönüşecek kuzum yeter ki sabırla devam et.

Ayyy yaptınmı şifa olsun

Geldiğin günden beri istikrarla devam ediyorsun emeğinin karşılığını alman derecesiz mutlu ediyor hepimizi. Hedefine ulaştığını görmek de nasip olsun. Transferin takımlarımıza hayır getirsin canim.

Mecburum, sol ayak parmaklarım uyuşuyor artık

Teşekkür ederim hocam. Ara tatile kadar hedef koydum kendime . İnşallah başarırım.

Kızzz açımmm bi lokma yemeyeyim diye örgüye başladım şimdi ve edecem bitene kadar akşamları baktım gelmiyosun saatlerdir seni bekliyorum terbiyesiz kadin
Kiz bu ikizler bana sac bas yolduruyor nazım anacim ancak geliyom hiç gelmesem napardin
Efenin_Annesi gruptan ayrılmışsın kırmızıya gitmişsin gözyaşimmm pıittt
Kaptilar beniii joouumm kuzucugummn fazla istikrarlı olmamdan hep bunlar
Ayran içtiniz ayrı düştünüz
Hic sorma
Bundan sonra düşmanım korusaydı kilosunu gitmeyeydiii
Tamam koricam

Kiz bu ikizler bana sac bas yolduruyor nazım anacim ancak geliyom hiç gelmesem napardin
Abboovvvvvvv kızlar olunca vallahaa işin var hahaha bide diyorum inşaallahh 2 ci bebede kızım olur
Kaptilar beniii joouumm kuzucugummn fazla istikrarlı olmamdan hep bunlar
Vallahii beni kapıyolardı benden encok sen hırslı çıkınca buhafta seni kaptılar

Hahahaha canımm yaa sen hedefine ulaş baakk ne kutlama yapicum sağaa

Hoşbuldum teşekkür ederim
hoşgeldin mervecim
Hoşbuldum fulyacim nasılsın görüşmeyeli
Merve merhaba hoş geldin
Merhabalar hoşbuldum
Merhaba hoşbuldum yarın tartı fotoğrafi atarım inşallah duellolari severim
Çok haklısın abla bugün biraz yogundum cocuklari okula getir götür ordan al kurslara götür birde yarın misafirim var ona hazırlık yaptım şuan ayaklarım bende değil sanki 20 Bin adımı görmüşüm

Çok hareketli bir hayatın var bu bir avantaj. Beslenmeni duzeltmen yeterli olur gibi geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…