Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Zorunlu kaptanım
Listede olan arkadaşlar tartı ve menü bildirimlerini zamanında yapmalılar. Bu sıkıntıyı bir türlü gideremedik.
Elhanimmm kaptanimmm cagnimmm ciğerim bu konuda bende üşengeç gruptanim yazmak saat kaçta yediğini kontrol edip unutmamak zorluyor ama şöyle bisey olsa herkes menulerinin fotografini çekse kolajla birleştirip resimleri atıp sizleri etiketlesek nasıl olur bu bana daha kolay yapilasi geliyor

Son düzenleme:
Merhabalar hocam teşekkürler. 2 yıl aradan sonra ben de tekrardan 74 leri gördüm. Darısı 60 Lara inşallah.
Oyuncu değişikliği olacak demişsiniz.
Efenin_Annesi bizim gruba alıp
s i d e l y a yi karşı gruba verelim uygunsa.

Ozzybal kaptanım.neoldu ben fransızım
Canim grip oldum, ama çok ağır geçmiyor. Az önce uyumusum iki saat bakamadım buraya
Heee

Ozzybal geçmiş olsun kaptoş birinden kapmışsın şifayı yavv zencefilli balli çay iç istersen bogazınıda yaksın
Kızımdan geçti, su an kendimi vitaminliyorum
Sağol canim
-1350 abla
Ozzybal
Beklediğim gibi
Süpersin, bir de ekurimsin, cok ben de çok şanslıyım
Kaptanım senle yarışıyor uz Ozzybal
Beraberce evet
Kendine dikkat et, zor zamanlar tadilat temizlik taşınma

Oyy bebeler oldumu çok zor oluyo

Elhan Ozzybal

25 eylül

Açkarna;- sirkeli su

09.00
Yarım omlet
2 zeytin
3domates
3salatalık
1kaşık labne
3 küp kaşar peynir
Sekersiz cay
2 çavdar ekmek kücük
14.30
Sütlü kahve (kakao tarçın türkkahve)
17.00
Maydanoz limon smoothie
18.00
1 Kabaklı 1 salatalıklı yoğurt

3litre su(bitti bile)

Afiyet olsun canım
Afiyet olsun
Eki Görüntüle 3307136 Eki Görüntüle 3307133 kahvaltım ve akşam yemegim bu şekilde sabah kahve ve kayısı çayı ara öğünde 5 fındık var yazmaya üşendim sibel_84 Elhan
Afiyet olsun canim

Bende menümü yazayım
Kahvaltı
1 küçük sarma börek
1 dilim peynir
5 adet zeytin
Yarım ekmek
1 bardak çay
Ara öğün
Bir fincan kahve
Akşam yemeği
Patlıcan kozledim salatasını yaptım.kuck bir tabak.
1 kase yoğurt

Ara öğün
10 adet üzüm

Spor Leslie 2 mil
Suyu yine olcemedim
Şimdi Dukan yaptım. Onu içeceğim.

Elhan Ozzybal Hayalkuran

Düzeltme yarım ekmek değil yarım dilim ekmek

Kızlar beni de alın aranıza tutun bırakmayın ben bunu tek başıma yapamayacağım belli gelin tanışalım buranın eskilerindenim adım Merve 3 kızım var 8,5 ve 1 yaşında en son 90 kiloydum 170 boyundayım kilo vermeye başladıgim zaman güzel kilo veriyorum lakin baslama evresi benim zorlandığım nokta

Hoşgeldin

amin canım saolasın. ishal dün itibariyle bitti gibi. gerçi halen karnım garıl gurul ediyor ama. suyu da içmeye çalışıyorum.

hoşgeldin mervecim

Merve merhaba hoş geldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…