Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçtiğimiz pazar tartilmistim masterfite katılmak istiyorum

Öncelikle kendimi taniyayim masterfittin eskilerindenim adım Merve 33 yasindayim 3 kız annesiyim en küçüğüm 10 aylık 2013 ten bu yana da kilolarimla baş etme gayreti içindeyim üniversite mezunu ev hanımıyım arkadaşlara başarılar dilerim

Zipzip- Cordelia

Son düzenleme:
Benim bayrama kadar 58 olmaz ama 65 olurum herhalde yaaa yeterki şu 6 lara giremm
şu an kilolarımız çok yakın hedefimiz de aynı.. hadi ya gelsin 6laarr
Merhaba canım ben fesang, bir zamanlar burada çok aktiftim ama ne yazık ki diyet motivasyonumu tamamen kaybettim. 56 kiloya kadar inmiştm şu an sanırım 70 olmuşumdur en son 68dim
fesangg... bi aralar seninle aynı zamanlarda aktiftik. ben de 58 de bırakmıştım. araya hamilelik doğum emzirme falan derken epey kilo girdi. 75 e kadar çıktım. şimdi yeniden motive olmaya çalışıyorum. hadi sen de hızlı bir giriş yap

Ayy gelsin insaallahhh

Merhaba canım ben fesang, bir zamanlar burada çok aktiftim ama ne yazık ki diyet motivasyonumu tamamen kaybettim. 56 kiloya kadar inmiştm şu an sanırım 70 olmuşumdur en son 68dim
Gel sende başla bugün canım vallahi bende sen gibiyim Şubat'ta başladım sözde 98 ile başlamıştım 10 kiloyu zor verdim eski disiplinim sabrım yok benimde

Günaydın kuzum nabersiniz
Tartı muhabbetindeyiz tatlışım sen tartıldın mı ne durumdasın baya bi gitmiştir inşallah işte misin evde mi
Aslında vereceğimiz kilolar o kadar az ki biz saçmalayıp işi sapasardırıyoruz. 10 kilo 15 kilo aslında o derece zor değil ayda 4 kilodan 3 ay eder ama biz uzattıkça uzatıyoruz. Sayfadan kopma canım buranın etkisini biliyorsun

Harikasın canım çok güzel olacak göreceksin o yılların acısı çıkacak

Motivasyon bizim işimiz sen gel katıl yeterki ne manyaklar var aramızda mesela ben haksızsam söyle @Elhan

Gel sende başla bugün canım vallahi bende sen gibiyim Şubat'ta başladım sözde 98 ile başlamıştım 10 kiloyu zor verdim eski disiplinim sabrım yok benimde

E hadi geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…