Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geçen hafta 83.600
Bugün 83.200
-400 gr
4D609748-3253-4199-8D59-53B9232FBAD7.jpeg

Alintilarimi aldım notlarımı yazdım. Mesajları okuyunca içim kıpır kıpır oldu. :21:
Bir kişinin bile içinde taşıdığı umut, iyi niyet, güzel dilekler hepimize geçiyor . Ki biz burada kaç kişi aynı duygulardayiz. Güçlü bir sinerji oluşturduk. Çok şükür durgun bir hafta geçirmemize rağmen güzel eksiler geldi. :dua: Ekip ruhumuz için cumanın bereketi vesilesiyle Allah'tan daimilik istiyorum :dua: kararlılık istiyorum, sağlıkla kilo vermeler istiyorum. :dua::dua:

Alintilarimi aldım notlarımı yazdım. Mesajları okuyunca içim kıpır kıpır oldu. :21:
Bir kişinin bile içinde taşıdığı umut, iyi niyet, güzel dilekler hepimize geçiyor . Ki biz burada kaç kişi aynı duygulardayiz. Güçlü bir sinerji oluşturduk. Çok şükür durgun bir hafta geçirmemize rağmen güzel eksiler geldi. :dua: Ekip ruhumuz için cumanın bereketi vesilesiyle Allah'tan daimilik istiyorum :dua: kararlılık istiyorum, sağlıkla kilo vermeler istiyorum. :dua::dua:
ne güzel dilekler bunlar, ne güzel bir enerji maşallah maşallaaahhh :nazar::nazar: :KK60: :KK60: :KK60:

içimde bir ses önümüzdeki haftanın çok güzel olacağını fısıldıyor bana da :KK200::nazar:

Tartı muhabbetindeyiz tatlışım 😘😘 sen tartıldın mı ne durumdasın baya bi gitmiştir inşallah 🌺🌺🌺 işte misin evde mi

Aslında vereceğimiz kilolar o kadar az ki 🌺🌺 biz saçmalayıp işi sapasardırıyoruz. 10 kilo 15 kilo aslında o derece zor değil ayda 4 kilodan 3 ay eder ama biz uzattıkça uzatıyoruz. Sayfadan kopma canım buranın etkisini biliyorsun 😘😘😘
İşteyim aşko 350gr vermişim bu hafta

Motivasyon kaynagımız olduğun için biz teşekkür ederiiz🥰

Motivasyon kaynagımız olduğun için biz teşekkür ederiiz🥰
Aynen Elhan Elhan Abla bize zaman ayirdigin ve motive ettogin icin biz tesekkür ederiz.

Biraz yürüdüm Mail arama mesaj atma islerimi hallettim. Kahvemi de içim o arada . Şimdi yine eve ve tartilayim bakalım.

Kızlar tartım bozuk ve ben çok kiloluyken tartıldığımda motivasyonum daha da düşüyor. Bir süre geçsin sonra tartılırım. O güne kadar menü paylaşayım en iyisi

Tabi canım sen kendini iyi tanıyorsun hatta ben bir keresinde hiç tartılmadan zayıflamıştım. Sadece kıyafetlerime göre anlıyordum 🌼🌼🌺🌺

Son düzenleme:
X