Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eeiii madem kuzuş olsunn enazindan kaçmıyoyaa elbet bigün yersin hele hedefimize ulaşalımm

Yaaa sen motivasyon iste yeter ki biz pek tanışamadık ama kaç kilosun canım ben hemen sana koçluk yapmaya hazırım
Merhaba canım ben fesang, bir zamanlar burada çok aktiftim ama ne yazık ki diyet motivasyonumu tamamen kaybettim. 56 kiloya kadar inmiştm şu an sanırım 70 olmuşumdur en son 68dim

Merhaba canım ben fesang, bir zamanlar burada çok aktiftim ama ne yazık ki diyet motivasyonumu tamamen kaybettim. 56 kiloya kadar inmiştm şu an sanırım 70 olmuşumdur en son 68dim
Motivasyon bizim işimiz sen gel katıl yeterki ne manyaklar var aramızda mesela ben haksızsam söyle Elhan

Tebrik ederim hepinizi ben henüz tartilmadim
teşekkürler

Benim bayrama kadar 58 olmaz ama 65 olurum herhalde yaaa yeterki şu 6 lara giremm
yok canım kaptanım, benim de bayrama kadar zor olsa olsa 60 olur o da bir ihtimal, çünkü ben gram gram veriyorum zor gidiyor kilolarım

inşallah bayramda 65 olmanı kutlarız kaptanımm

teşekkürler

yok canım kaptanım, benim de bayrama kadar zor olsa olsa 60 olur o da bir ihtimal, çünkü ben gram gram veriyorum zor gidiyor kilolarım

inşallah bayramda 65 olmanı kutlarız kaptanımm
Seninde kutlarız canım benimm hepimiz kutlayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…