Popüler Konu LenaG ile MasterFit

günaydın kızlar :KK60:

bu hafta herşey üstüste geldi, Rabbim işine üzülme bak üzülecek başka bir sürü derdin var diye hatırlattı bana :KK43:

büyük kızım hasta 2 gündür ateşi çok yüksek onunla uğraşıyoruz

bugün de sabah küçük kızımın kreş öğretmeni çağırdı bizi görüşmek için

iki kızım da işitme engelli

büyük kızımın gelişimi güzel ancak ne yazık ki küçük kızım çok geri kalmış durumda

ve farkındaydım bu durumun ama öğretmeninin anlattıklarında sonra durumun epey vahim olduğunu farkettim :KK43:

konuşamadığı, derdini anlatamadığı için bıraksak 7-8 saat tek başına öylece duracak dedi

kimseyle iletişim iletişim kurmuyor dedi, bir arkadaşı onunla oynamak istediğinde, iletişim kuramadığı için dedi arkadaşına vuruyor bağırıyor yanından itiyor dedi :KK43:

çok canım sıkıldı, evet biliyordum geriden geldiğinin ama bu kadarını sanmıyordum

çok çok canım sıkıldı :KK43:
Allah yardımcınız olsun canım 🤲🏻

36E9A4CE-6913-4436-B362-8156EFB43514.jpeg

Of offf odemler gitmiş :KK73: :KK73:
Demedim mi demeyi hiç sevmem :süslü::süslü:
Maşallah 🧿 kaptanıma. Hep böyle devam etmeni dilerim canım 💙 Sen ne güzel bir kaptansin. :KK74:sarilicam işte .
Bu hafta kırmızı kaptan olacaksın gibi :confused:
Dun resmen ac uyudum canim onunda etkisi olabilir gibi :KK60: sagol kaptanim insallah boyle devam eder. Hep birlikte guzel kilolar verelim. Sen daha guzel kaptansin canim ben cok aktif olamiyorum bende sarilayim sana:KK74:. Keske yerime baskasi olsa bu hafta kirmizi kaptan:KK42:

Dun resmen ac uyudum canim onunda etkisi olabilir gibi :KK60: sagol kaptanim insallah boyle devam eder. Hep birlikte guzel kilolar verelim. Sen daha guzel kaptansin canim ben cok aktif olamiyorum bende sarilayim sana:KK74:. Keske yerime baskasi olsa bu hafta kirmizi kaptan:KK42:
öyle deme sen kaptanlığı çok güzel yaptın 💕💕💕

Kiz maşaallahhh benden fazla yiyosun nasıl gidey 2kilo yürüyüş etsem tam olur herhalde benim çıkamıyorumki kaldırimları sökmüşler 🤣🤣 kıskandım hee :KK12:
BEnde yuruyus yapamiyorum canim gun icindeki adimlarin 6 bin oluyor genelde. Emzirmenin etkisi diye dusunuyorum bide ikizlerin pesinde kosmanin yoksa ben ac kalmiyorum . Tabi bu hafta veremeyebilirim gibi. Birlikte daha cok veririz insallah canim :KK200:

X